Маседониан Валентајн Денс!

Член од
14 февруари 2013
Мислења
579
Поени од реакции
698
До толку ли е досаден животот таму, или од љубов и носталгија кон татковината прават вакви евенти.
На 6:06 почнува претставувањето на момците :pos:
10:24 Нау ви ар гона ду ан ОРО антил ви дисајд мистер енд мис Валентајн!!!! :pos::tapp::tapp:

 
S

staycalm

Гостин
До толку ли е досаден животот таму, или од љубов и носталгија кон татковината прават вакви евенти.
На 6:06 почнува претставувањето на момците :pos:
10:24 Нау ви ар гона ду ан ОРО антил ви дисајд мистер енд мис Валентајн!!!! :pos::tapp::tapp:

Колку од машкиве се геј? :)[DOUBLEPOST=1490401283][/DOUBLEPOST]И ЗАШО НЕ ЗНААТ ДА ЏВАКААТ МАСТИКА?!
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.653
Поени од реакции
34.941
До толку ли е досаден животот таму, или од љубов и носталгија кон татковината прават вакви евенти.
На 6:06 почнува претставувањето на момците :pos:
10:24 Нау ви ар гона ду ан ОРО антил ви дисајд мистер енд мис Валентајн!!!! :pos::tapp::tapp:

Мислам дека на возрасните им е досаден и сеуште се глупираат со ова, иако ја збришале од тука и со пушка да ги пукаш нема да ги вратиш назад, а овие сеуште немаат свое јас да му кажат идете у :kuracc: и не замарајте со глупости и труење со лажен национализам и патриотизам.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Кога сиромаштијата многу брзо ќе ја замениш со среден живот и ова ти се случува.
Треба време да помине додека ние се култивисаме
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
579
Поени од реакции
698
Колку од машкиве се геј? :)[DOUBLEPOST=1490401283][/DOUBLEPOST]И ЗАШО НЕ ЗНААТ ДА ЏВАКААТ МАСТИКА?!
Тој со срценцето под број 2 најубаво ја џвака. Душиче. Примети го како ја крева раката на 7:04 после овациите дека мајка му е од Свети Тодори, а татко му е од Вашерејце :pos::pos:

РАЛО!

Кога сиромаштијата многу брзо ќе ја замениш со среден живот и ова ти се случува.
Треба време да помине додека ние се култивисаме
Не би рекол...и времето некогаш не помага.... 19:34 :pos::pos::pos::pos:

 
D

Darko_ufo

Гостин
Pa Keno where are you ti touka? Znam deka ova e in Keneda, no Keno my brother, please stavi go videoto od Austrelia, posebno momentot kade sto pees 'one name we have vo dusava go nosime'. Pozz Keno do faumilijata, pozdrauvgi go uncle od Krivogastani i tell me Keno, go ubivte spiderot od nekni? @kano
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
311
Поени од реакции
464
Еј стварно е смешно што Македонци во странство слушаат мк музика. Вие сте сите за Чек дис аут, дегени.
 
S

staycalm

Гостин
Тој со срценцето под број 2 најубаво ја џвака. Душиче. Примети го како ја крева раката на 7:04 после овациите дека мајка му е од Свети Тодори, а татко му е од Вашерејце :pos::pos:

РАЛО!



Не би рекол...и времето некогаш не помага.... 19:34 :pos::pos::pos::pos:

Шубаво шлапка. Ме пали. NOT
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Еј стварно е смешно што Македонци во странство слушаат мк музика. Вие сте сите за Чек дис аут, дегени.
Ти изглеа си еден од дечкиве шо се натпреварувале, и си изгубил :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom