Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.751
https://10bez10.com/vesti/makedonija/5390-video-advokatot-ignat-panchevski-otkriva-vmeshanost-na-trajko-veljanoski-vo-smilkovsko-ezero

Чудно никој да ги коментира обвинувањата на адвокатот на семејствата на убиените деца кон Вељановски?!?!
Игнат многу работи тврдел до сега кои врска немаат, ако си му ги гледал емисиите на АТВ каде што е редовен гостин.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.953
Поени од реакции
14.709
Јас со нетрпение го чекам да го видам видеото од ракетирањето на авионот на Борис Трајкоски што го има ``дотичниот`` како и доказите дека миснистри лично ги зеле парите од ТАТ(не дека не зеле, но нема докази за тоа, нормално совен ``овој``)
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Игнат многу работи тврдел до сега кои врска немаат, ако си му ги гледал емисиите на АТВ каде што е редовен гостин.
Игнат Панчевски е човек со проблеми во психата. Еднаш дојде кај мене со спремен договор за заштита на името на мојата компанија, чоевокот спремил цело сценарио за да извади пари од мене, пред месец дена дури (ако не тој тогаш некој негов соработник) регистрирал фирма со исто име како мојата (што е многу чудно) и за да го регистрира и заштити името на мопјата фирма бараше 5000 евра :pos:. Ми дојде на клоци да го кренам, а во исто време ми дојде и да се скинам од смеење. Му реков само, „аха, ок, дај ми визит карта, ќе те побарам“ :kuracc:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.953
Поени од реакции
14.709
Игнат Панчевски е човек со проблеми во психата. Еднаш дојде кај мене со спремен договор за заштита на името на мојата компанија, чоевокот спремил цело сценарио за да извади пари од мене, пред месец дена дури (ако не тој тогаш некој негов соработник) регистрирал фирма со исто име како мојата (што е многу чудно) и за да го регистрира и заштити името на мопјата фирма бараше 5000 евра :pos:. Ми дојде на клоци да го кренам, а во исто време ми дојде и да се скинам од смеење. Му реков само, „аха, ок, дај ми визит карта, ќе те побарам“ :kuracc:
Dali ti ja pokaža snimkata od raketiranjeto na avionot na Boris?:tapp:

Ova e klasičen primer zošto treba da se odzemi delovnata sposobnost kaj nekoi lugje:eek:
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.558
Поени од реакции
26.071
До кај се бомбите за Смилковци ?
Колку помина од оформувањето на новата влада ?!?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.953
Поени од реакции
14.709
До кај се бомбите за Смилковци ?
Колку помина од оформувањето на новата влада ?!?
Verovatno ke odat so angažiranje na "stranski eksperti" koi ke izgotvat svoj Naod koj ke bidi " ni riba ni devojka".....koe ke bidi opravduvanje na sobraniskata komisija da im izglasa osloboduvanje, isto kako slučajot Sopot
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.558
Поени од реакции
26.071
Verovatno ke odat so angažiranje na "stranski eksperti" koi ke izgotvat svoj Naod koj ke bidi " ni riba ni devojka".....koe ke bidi opravduvanje na sobraniskata komisija da im izglasa osloboduvanje, isto kako slučajot Sopot
Абе тоа е во ред, ама кој ќе биде крив ?!?
За да ги ослободат, бомбите треба да покажат кривец...
 

Zoran MKD

Мијак на квадрат.
Член од
11 септември 2010
Мислења
2.021
Поени од реакции
1.019
Red bi bilo da ja doznaeme vistinata.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.558
Поени од реакции
26.071
Дур чекаме на бомбите може мијалков и гордето да ни кажат
Горде и Мијалков ништо не најавија колку што сум информиран, Заев најави пред 2 и нешто години, јас затоа од него чекам...
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Горде и Мијалков ништо не најавија колку што сум информиран, Заев најави пред 2 и нешто години, јас затоа од него чекам...
па на снимки сигурно не е заев да кажува за истраги во МВР во предходни 11 години.
Ниту пак ќе слушаме гласот на шеќеринска како наредува прикривање на докази на служби во МВР
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.558
Поени од реакции
26.071
па на снимки сигурно не е заев да кажува за истраги во МВР во предходни 11 години.
Ниту пак ќе слушаме гласот на шеќеринска како наредува прикривање на докази на служби во МВР
Не зборам кој е на снимки, туку што е најавено пред 2 години и никогаш не излегло на виделина.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom