Марфиев закон и сексот

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Ви се случило ли некогаш во сексот да ви се вметне и омета законот на Марфи.
Сте биле ли некогаш таков баксуз да поради тој г-дин од Калифорнија,останете со празни раце во сексот таа ден-тој момент,па му терате се по список нему а посебно сестра му.
Што ли ве снајде тој момент,на веќе свршена работа за некој добар секс,се изгуби само баш поради тој некој си баксузен закон на некој си исто така баксузен Марфи.
И ете покрај тоа што таа веќе е гола,а и вам ви се гаќите до под колена,ама баш тогаш ете ќе се најде некој да заѕвони на врата и работата и сексот пропаѓаат поради тој Марфиев закон.
А и ете еднаш се најде таа гола,овој пат во кола и таман кога вие треба да ја истурите сета сила во неа некој ве осветлува, а дојден на тоа место за иста потреба,но повторно се тешите за неуспехот и овој пат во тој закон на Марфи и наоѓате утеха по пцуењето.
Или ете во друга прилика ви се пружила шанса со една добра риба во канцеларија за секс на брзина но овој пат пак тој Г-дин Марфи ви ја земал сета сила и машкоста никако да стане а таа чека гола, а вам не ви е кренат ни до пола и повторно пу да му ибам се....иако човекот не го ни познавате, ама зошто тоа баш тогаш вам да ви се случи баш поради него.
Аха има и трета почеста случка,се е спремно за добар секс, од пијалакот,музиката,местото па се до загревањето и доаѓа тој финален момент а вие спремни „ко запета пушка“ кога слушате на увце: „ Ми тече“... и пак се тешите за неуспехот на тој закон на Марфи и ја преземате работата во свој раце, во овој случај во десната рака.
Други ваши примери за неуспех и промашувања во сексот поради тој Марфиевов закон.
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Од толку многу еротски содржини на интернет некој тука бара сказни да му се пишуваат.

Он топик: Ми се нема случено.
 

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
И после Анчо ми се жали дека без потреба го банирале.
Он топик, да ми се има случено, кога татко и влезе во собата. Толку.
 
Последно уредено:

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Ми се нема случено, за жал или за среќа.
 
K

kicodarker

Гостин
zdr momak vo sredni godini bara nekoja ako ima za druzenje diskrecija zagaran tirana. pederi stop.
whats up ili sms 0590 30222
 

Kajgana Shop

На врв Bottom