Мала е за тебе ако...

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.091
Поени од реакции
2.702

Attachments

Член од
7 септември 2016
Мислења
18.185
Поени од реакции
32.024
Колку сте стари вие бе? Предметиве се од пред да падне Константинопол...
...па тоа е штосот на темата, да се стават стари спомени веќе исчезнати и неупотребливи останати таму во историја, нели?
 
Член од
16 ноември 2020
Мислења
790
Поени од реакции
1.792
Мала е за тебе ако jа удариш со капата и падне.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom