Македонци насекаде од светот јавете се овде

Член од
24 декември 2013
Мислења
470
Поени од реакции
660
Moze li nekoj koj zivee vo Geteborg da mi objasni koi se prednostite na zivot vo toj grad I sto mu se dopagja/ nedopagja vo zivotot vo Shvedska?
Vi blagodaram mnogu ako nekoj pishe.
 
Член од
24 октомври 2010
Мислења
2.434
Поени од реакции
244
Ballerup Данска...поздрав дечки :smirce:
 
Член од
1 април 2017
Мислења
282
Поени од реакции
43
Здраво, дали некој од форумов моментално е во Америка и има план за брзо да доаѓа за МКД, сакам да ми донесе нешто што ќе го пратам на негова адреса, нема замарања тој да нарачува со негови пари,би почастил во МКД
 
Член од
30 мај 2022
Мислења
11
Поени од реакции
1
Pozdrav od Belgija
Автоматски споено мислење:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom