Македонци насекаде од светот јавете се овде

Член од
10 септември 2016
Мислења
6.663
Поени од реакции
11.185
е ај здраво живо од Бразил
Ивица Боцевски ти си? :icon_mrgr:

Како е таму и во кој град си?
Баш пред некое време гледав еден влог на хрватски јутубер во Бразил,човекот оди насекаде но во Бразил ја доживеал првата кражба што дава до значење дека не е баш безбедно за живот.

Напиши нешто повеќе ако сакаш :)
 
Член од
27 декември 2018
Мислења
30
Поени од реакции
26
Некој да има во Денвер, Колорадо , тука многу малку има Македонци за разлика од другите уса држави
Автоматски споено мислење:

Некој да има во Денвер, Колорадо , тука многу малку има Македонци за разлика од другите уса држави
 
Член од
27 декември 2018
Мислења
30
Поени од реакции
26
Што кур бараш Македонци за дружба,барај си ги оние другие Македонци што имаат амнезија.
Па мислиш има многу време за дружба, не лошо да шири познанство, мене не ми смета
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
6.663
Поени од реакции
11.185
Па мислиш има многу време за дружба, не лошо да шири познанство, мене не ми смета
Не ми смета и мене што ставил бугарско знаме или извадил бугарски пасош,мислењата по другите теми му се цигански.
Па ако си извадил пасош не значи дека треба да го смениш размислувањето.
Автоматски споено мислење:

коко дај иди фотокопирај се
Одјеби стари и внимавај понатаму какви глупости тропаш,не те личи на годините.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom