Македонско фудбалско првенство 2019/2020

Македонско фудбалско првенство 2019/2020 (анкета)


  • Вкупно гласачи
    24
  • Гласањето ќе се затвори: .
Член од
25 октомври 2012
Мислења
606
Поени од реакции
448
Што се дешава со Брегалница? Турците ли ќе ја купат? И кој го нејќе толку многу новиот тренер?
Мислам дека а купија турците ако не се лажам,тренерот беше нападнат од управата по поразот од МЃП,има многу матни работи во Брегалница,колку што знам многу пари влеваат таму а каде завршуваат кој знае ...
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
6.129
Поени од реакции
2.791
Opstina Stip go povlece osglasot za prodazba bidejki starata uprava zede dokumenti kako i tie turcite za da go kupat klubot pa sega ne se znaj koj jadi koj pie tamu so znaci upravata sega za sega e starata tepacite a trener e tepaniot turcinot so asistent mu bese dunafka trifunovska protiv rabotnicki mislam vo gorce :D

P. S. Da ne ostanime nie pokuso kaj nas na vremeto so gjoko pomosnik bese bate zile a sega desna raka na upravata e zare berber za toa ko ke vidis kakvi luge se po klubovite jasno e zosto sme na 155 mesto na fifa listata

Sent from my 6039Y using Tapatalk
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
3.094
Поени од реакции
4.301
Што се дешава со Брегалница? Турците ли ќе ја купат? И кој го нејќе толку многу новиот тренер?
Не можам со сигурно да кажам ама Јесилова по се изгледа ќе си оди.Не е задоволен од судењето кај нас а и по оној инцидент кога го нападнаа Иле Колев и Митев е сега не се знае дали овие двајца држат некоја страна некој вика дека овие двајца сакале да не ја купат турациве имало некој друг кој сакал да ја земе Брегалница исто од страна некој спознор.Измешано е многу треба некој кој повеќе ја следи Брегалница да ти каже.
 
Член од
28 октомври 2014
Мислења
261
Поени од реакции
90
Добро само мене ли не ми отвара ова Хоризонт Турново со Академија Пандев... и минатиот викенд не ми отвори Академија Пандев со ФК Скопје на стримот од ффм....
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
3.094
Поени од реакции
4.301
Добро само мене ли не ми отвара ова Хоризонт Турново со Академија Пандев... и минатиот викенд не ми отвори Академија Пандев со ФК Скопје на стримот од ффм....
Кај мене отвара
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
606
Да не знае некој која утакмица ќе ја даваат денес на Сител3?
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
3.094
Поени од реакции
4.301
До сега мислам дека само утакмициве у Скопје шо се ги давале и најмногу до сега Работнички ја имаат давано.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.122
"Коментаторов" на странава од ФФМ...Пред умирање, вилицете му шљапкаа. Дали са нормални овја бе? Цццц

Sent from my B1-730HD using Tapatalk
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.616
Поени од реакции
5.642
Eee ffm be, i evropskiot sudija stavrev se da vi iznaebam. Pri oci slepi se pravite, pri usi gluvi se pravite samo za da se zbogatite se da vi ebam.
Pozadi golot na iskra ogormen transparent na golema albanija.
Vo 20 min skandiranja za golema albanija i sekako najglavnito transparent so fasisticko ime stojat na ograda i nikoj ne reagira.
Niti pa ovie lingurive od Vardar regairast.
A na makedoncite i za pcuenje kazna im se pisuva.
Ah be valjda ke se svrti trkaloto, ama togas treba skapo da platat, prvo predavnicive nasi,pa posle site drugi.
 
Член од
13 декември 2014
Мислења
422
Поени од реакции
336
Eee ffm be, i evropskiot sudija stavrev se da vi iznaebam. Pri oci slepi se pravite, pri usi gluvi se pravite samo za da se zbogatite se da vi ebam.
Pozadi golot na iskra ogormen transparent na golema albanija.
Vo 20 min skandiranja za golema albanija i sekako najglavnito transparent so fasisticko ime stojat na ograda i nikoj ne reagira.
Niti pa ovie lingurive od Vardar regairast.
A na makedoncite i za pcuenje kazna im se pisuva.
Ah be valjda ke se svrti trkaloto, ama togas treba skapo da platat, prvo predavnicive nasi,pa posle site drugi.
Ke dojde vreme poleka...golema i mala Albanija ke ja sonuvat.
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.367
Поени од реакции
2.475
Со бакља го мавнаа Гача бе. Индијанци оооо, индијанци ееее
 
На врв Bottom