Македонски јавни личности

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од anakonda88, 2 мај 2017.

 1. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.219
  Допаѓања:
  36.141
  Знае ли некој што се случи со Вики и Кики Ралеви што учествуваа во Големиот брат? Баш беа интересни тогаш:)
   
 2. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  3.028
  Допаѓања:
  2.860
  На Карло Загорац играчките :D
   
 3. hurley

  hurley

  Член од:
  17 мај 2015
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  43
  Не е истина ! Какво е това ,бе ?:eek: :facepalm: Азис некак'в ?
   
 4. anakonda88

  anakonda88

  Член од:
  6 април 2015
  Мислења:
  365
  Допаѓања:
  120
  Твое мислење . За мене е ок.
   
 5. ChocolateGirl

  ChocolateGirl

  Член од:
  26 ноември 2012
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  24


  Шенка Колозова
   

Сподели преку: