Македонски филмови

Член од
31 март 2013
Мислења
320
Поени од реакции
197
500 денари во Југотон или книжарницата Култура на плоштад. Ко воли, нек изволи. Прегледај го приврзокот 194059
@Shawn Spencer Биди хуман и сподели го сите нас на Tracker mk, на мој предлог од тимот ветија дека ќе бидиш стимулиран како и сите останатите кој ќе постават долгометражен македонски игран филм кој е поставен во побарувања со поголем upload и голем бонус.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.625
Дали сте нормални кому зборите и што кажувате да направи?
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
би било интересно да е човекот поврзан со продукцијата на филмот а овие овде му викаат да го стави филмот на торент за да го симнат
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Можда 100 пати е прашане,ама ќе бидам 101иот...
Исцелител некаде онлај го има? На тракер мк не го најдов,а у Дојран кога го пуштаа бев Архангел да ги слушам :/
 
Член од
31 март 2013
Мислења
320
Поени од реакции
197
би било интересно да е човекот поврзан со продукцијата на филмот а овие овде му викаат да го стави филмот на торент за да го симнат
Поврзан е со.... ако беше поврзан немаше цд да купува од филмот и тоа после 3 години
Можда 100 пати е прашане,ама ќе бидам 101иот...
Исцелител некаде онлај го има? На тракер мк не го најдов,а у Дојран кога го пуштаа бев Архангел да ги слушам :/
На тракер мк има торент, јас на HBO го гледав.[DOUBLEPOST=1532031439][/DOUBLEPOST]Јас незнам овој ботот @Anon кој го спомена и кој што му побара. Искрено сочуство
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
Поврзан е со.... ако беше поврзан немаше цд да купува од филмот и тоа после 3 години

На тракер мк има торент, јас на HBO го гледав.[DOUBLEPOST=1532031439][/DOUBLEPOST]Јас незнам овој ботот @Anon кој го спомена и кој што му побара. Искрено сочуство
па типот само кажа дека го има во продажба филмот, можеби си го изрекламира само
инаку можеби ќе стигне филмот на тракер мк, ако не овој месец следниот, кај и да е оваа година да биде
Можда 100 пати е прашане,ама ќе бидам 101иот...
Исцелител некаде онлај го има? На тракер мк не го најдов,а у Дојран кога го пуштаа бев Архангел да ги слушам :/
го има и тоа во ХД, имаме и ние торент тракер, не е за потценување
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.630
Поени од реакции
33.184
Можда 100 пати е прашане,ама ќе бидам 101иот...
Исцелител некаде онлај го има? На тракер мк не го најдов,а у Дојран кога го пуштаа бев Архангел да ги слушам :/
На HBO GO го има уште. Плус за симнување на trackermk.[DOUBLEPOST=1532065105][/DOUBLEPOST]
Јас незнам овој ботот @Anon кој го спомена и кој што му побара. Искрено сочуство
Он е програмиран кога ќе прочита некоја голема глупост, или нешто што се коси со здравиот разум, веднаш да се јави. Не му замерувај.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.780
Поени од реакции
7.518
Во понеделник Златна Петорка на Алфа. Термин не знам точно ако видам најава ќе пишам.
 
Член од
29 мај 2012
Мислења
242
Поени од реакции
115
Dogs of war - Краткиот филм „Dogs of War“ е единствениот претставник од Македонија и се натпреварува за прво место на најголемиот интернационален натпревар за краток филм „My Rode Reel“, организиран од компанијата RØDE.
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.786
Поени од реакции
4.432
Можда 100 пати е прашане,ама ќе бидам 101иот...
Исцелител некаде онлај го има? На тракер мк не го најдов,а у Дојран кога го пуштаа бев Архангел да ги слушам :/
pobaraj go kako tajni sastojak, jas taka go najdov od prijatel
 

Kajgana Shop

На врв Bottom