Македонски фајл хостинг- kom.mk

Дискусија во форумот 'Интернет и мрежи' започната од bowl, 10 ноември 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. bowl

  bowl .

  Член од:
  30 јануари 2007
  Мислења:
  8.344
  Допаѓања:
  1.305
  КОМ.МК ви нуди бесплатен хостинг на вашите фајлови. Слободно споделете ги одбраните фајлови со вашите пријатели, соработници или фамилија !

  Максимум Големина: 150 МБ

  http://www.kom.mk
   
 2. Vlatko_sk

  Vlatko_sk

  Член од:
  22 септември 2008
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  4
  И колку време стои фајлот од како ке биде закачен???
  На pic.mkd.net закачив слики но за жал ни еден месец не стоеа
   
 3. ivvAn

  ivvAn

  Член од:
  5 декември 2007
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  0
  сликите на пиц.мкд.нет стојат бајаги време... да не си имал проблем со линканјето?
   
 4. Wolver1nE

  Wolver1nE Ај лав пуси

  Член од:
  31 јануари 2008
  Мислења:
  528
  Допаѓања:
  46
 5. KIKIRIKIzaMIKI

  KIKIRIKIzaMIKI

  Член од:
  23 јуни 2008
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  7
  Јака страна нема што . Два дена и толку, ја нема повеќе.
  Вака ли конкуренција на rapidshare ќе му правите.

  :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
   
 6. butterfly1135

  butterfly1135 Tutto questo amore...

  Член од:
  30 август 2008
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  4
 7. Bidikov

  Bidikov Server guru

  Член од:
  25 јануари 2005
  Мислења:
  2.641
  Допаѓања:
  447
  Ајде доста му беше на ком.мк - му помина времето :tapp:

  Клуч!
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: