Македонски специјални единици (полициски и воени)

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
745
Поени од реакции
850
31302009_948894631942352_1861700647292764160_n.png

Вечна ви Слава Херои Сите дадоа нешто но некои дадоа СЕ
А вас печатени и електронски медиуми серем вам се у уста улизици клети.
А драги наши политичари се надевам дека ке дојде денот за наплата
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
1.330
Мислам дека немало време за помош биле начекани во многу лоша заседа на многу лошо место немале каде да се засолнат нашите и за кратко време се истуриле многу куршуми и гранати врз нив.Да не избразале албанските терористи т.с. учки ќе имало уште повеќе жртви.Друго нема што да кажам освен нека им е вечна славата и нека почиваат во мир.
 
Член од
18 јануари 2011
Мислења
1.257
Поени од реакции
936
Мислам дека немало време за помош биле начекани во многу лоша заседа на многу лошо место немале каде да се засолнат нашите и за кратко време се истуриле многу куршуми и гранати врз нив.Да не избразале албанските терористи т.с. учки ќе имало уште повеќе жртви.Друго нема што да кажам освен нека им е вечна славата и нека почиваат во мир.
Кога правиш разговор на таа тема со еден од преживеаните а воедно и тешко ранет во заседата,едноставно морници ти минат низ телото.
 
Член од
22 ноември 2017
Мислења
1.547
Поени од реакции
2.285
Дали некој од лидерите на СДСМ вчера изрази почит кон жртвите од Вејце? Зошто за 27ми Април се отепаа од постирање слики.
 
Член од
18 јануари 2011
Мислења
1.257
Поени од реакции
936
Дали некој од лидерите на СДСМ вчера изрази почит кон жртвите од Вејце? Зошто за 27ми Април се отепаа од постирање слики.
Имаше,очигледно не следиш.Ама мое е да те опоменам дека на оваа тема не се дискутира ништо поврзано за политика.Така да наредно твое мислење ако биде со политичка содржина ќе биде пријавено на админ.
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
35
Поени од реакции
39
Ќе има ли конкурс за ПФВ да не има некој некаква информација?
 
Член од
18 јануари 2011
Мислења
1.257
Поени од реакции
936
Ќе има ли конкурс за ПФВ да не има некој некаква информација?
Сега за сега не,затоа што пред месец време завршија со курсот најновите шо беа примени.
 
Член од
5 мај 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво на сите јунаци.
Дали има некој многу слики од есз тигар, доколку има дали може да ми испрати ми требаат за фан страна на македонските тигри.
Фала однапред.
Поздрав јунаци❗
Автоматски споено мислење:

Здраво на сите јунаци.
Дали има некој многу слики од есз тигар, доколку има дали може да ми испрати ми требаат за фан страна на македонските тигри.
Фала однапред.
Поздрав јунаци❗
Автоматски споено мислење:

Здраво на сите јунаци.
Дали има некој многу слики од есз тигар, доколку има дали може да ми испрати ми требаат за фан страна на македонските тигри.
Фала однапред.
Поздрав јунаци❗
 
Член од
12 март 2017
Мислења
25
Поени од реакции
41

 
Член од
15 февруари 2019
Мислења
423
Поени од реакции
1.450
Едно ОФ-топ видео, доказ дека се војува со срце а не со оружје

Хутите боси против Саудиска Арабија која троши милијарди секоја година...потоп:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom