Македонски специјални единици (полициски и воени)

Член од
18 јануари 2011
Мислења
1.257
Поени од реакции
936
Чичко Зоки the star of kutles ја има ставено пред две страни :D
 
Член од
20 септември 2016
Мислења
475
Поени од реакции
730
Од лево на десно.Драгче,Мујо,Командантот на Лавовите Генерал Горан Стојков,Командантот на Тигрите Генерал Горан Здравковски и Капо


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

ForMyLove

Don
Член од
7 октомври 2008
Мислења
54
Поени од реакции
1
Benneli Nova 12ga tactical
Екстра пумпарица, ја користам за лов на крупен дивеч - без застој и едноставна за употреба.


Македонија на Македонците.
 
Член од
18 јануари 2011
Мислења
1.257
Поени од реакции
936
Офицер во Рб.Човекот е долги години во единицата,по етничка припадност е албанец.Не знам дали паметите пред неколку години имаше видео во кое беа снимени големите кругови во Штипско за кои велеа дека се од НЛО.Епа видеото е од овој човек.
14794_10201975767650435_1799146223_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom