Македонски избор за Евровизија 2011

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 август 2008
Мислења
85
Поени од реакции
8
А не им е па нив срам да настапат на вакво нешто... Многу е јак Пеце, важи нема проблем. Наместо да плука да си ја удри главата кај настапува, само за да може да продаде концерт од цели 1500 посетители во Колосеум. Знае он кај пее, сега нека не се праи фраер да плука. Проѕирен. И не интересен...
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Која е сличноста меѓу нашата економија,фудбалска репрезентација и евровизија?

.... Во се сме тиња!
 
В

Вори

Гостин
Пеце бара раце од публиката,а не знае дека во Универзална се останати само двајцата хигиеничари и чуварот...
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.377
Поени од реакции
2.520
абе ова евросонгов... се гасат микрофони се губат инструменти дечкиве шо пеат уште на MUTE да ги стават.. додека се „пее“ у позадина се слушаат водители публика жири...


капак на се ке биде да им падне некој звучник или некој рефлектор од горе за да го запечатат евросонгов.... не ми е јасно зашо не им се одземе лиценцата на овие МТЦ.. по мизерно никогаш неможе да биде !!!


оценка од 1 до 10 за евросонгов - КЕЦ !!!!!!
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.302
Поени од реакции
14.669
А не им е па нив срам да настапат на вакво нешто... Многу е јак Пеце, важи нема проблем. Наместо да плука да си ја удри главата кај настапува, само за да може да продаде концерт од цели 1500 посетители во Колосеум. Знае он кај пее, сега нека не се праи фраер да плука. Проѕирен. И не интересен...
суперхикс > избор на евровизија и 80 % од македонската естрада
ФАКТ !!!!!
и мене ми е многу интересен
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.165
Камо да беа они претставници:/
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.377
Поени од реакции
2.520
ја па се израдував дека стварно они ке одат... а да одат они дефинитивно ке имаме најдобро место за разика од сите претходно кои сме ги испратиле !!!
 
С

сашенко

Гостин
Само старците останати изгледа хахаха.Најјако беше кога рече ајде осеќам дека има меѓу вас некој со млад дух во себе сеуште хахахахха
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.276
Поени од реакции
1.494
OMG лута ганџа на Евровизија :pos::pos::pos::pos: Ова е врх! XD


Едит: аахахха Legalize it на национална телевизија. Ми ја разубаеја евровизијава :D
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.354
Поени од реакции
693
Бооо...која е последнава песна од Хикси...мора да се најде оваа...
 
Член од
30 август 2008
Мислења
85
Поени од реакции
8
суперхикс > избор на евровизија и 80 % од македонската естрада
ФАКТ !!!!!
и мене ми е многу интересен
Затоа се чудам што бараат на ваква манифестација. Тоа беше поентата... Ама...
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.302
Поени од реакции
14.669
ЛУУУУУУУУУУУУУУУУУУТАААААААААААААА ГАНЏААААААААААААА
се чувствувам ко на концерт на суперхикс :)
 
H

HITCH

Гостин
Кој знае сега во зелената соба кои тепачки и плачки се случуваат додека овие смислат како да кажат дека Влатче победил... :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom