Македонски Идол

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 декември 2007
Мислења
441
Поени од реакции
111
се изглупира жирито максимално ,ги искараа идолите на почетокот, а на крај го исмејаа победникот на М2 непотребно ,стварно им покажаа со свој пример како да се однесуваат и коментираат:tapp:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.536
Поени од реакции
14.669
Петта среќа. Не измачи. Ајт домче сеа. Како само би го пратил во теретана да развие тоа телцето малце, за да не се изгуби на сцена, да не го дувне ветрот
ова за игор или за тони е ??
многу коректно според мене :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Кабелска 350 денари , пиво 35 денари , кикирики 50 денари , да гледаш како хихо го избацуваат од идол , бесценето :)
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
:eek:jea::party3::music1::baeh::helou::oeoeoe::cug::je::pehar::music3:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Толку радост немало одамна.
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
229
:pos:
сум те цитрал тебе по грешка, мислев на постот со смсот на ристо за игор :)
A од каде знаете дека е Ристо и зашто тој би пратил порака на Игор, јас тоа очигледно не сум го затекнала. :tapp:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Шуќур веќе му текна да го избркет оној Kико редно беше.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.536
Поени од реакции
14.669
A од каде знаете дека е Ристо и зашто тој би пратил порака на Игор, јас тоа очигледно не сум го затекнала. :tapp:
и јас не го фатив тој дел на тв, ама има еден форумџија ја постира пораката, спомнале дека била од ристо самарџиев
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
A од каде знаете дека е Ристо и зашто тој би пратил порака на Игор, јас тоа очигледно не сум го затекнала. :tapp:
Оти Игор ја прочита јавно пораката, пред гласањето и кажа дека била од познат музичар, кој сега е уредник на една конкурентска телевизија која има исто овакво шоу само со 10 пати помала гледаност.
И Тони му вика презимето му е нешто како Самаче или слично и Игор му рече да.
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.251
Фајнали правдата е задоволена.
 

radica

never mind
Член од
21 октомври 2007
Мислења
599
Поени од реакции
36
Жирито и водителите докажаа и уште еднаш покажаа дека се за нигде. Игор, и самиот мислам сепак не веруваш во оваа твоја улога, не го послуша советот што им го даде на идолите на почетокот. Кој те научи вака да понижуваш шоу, зарем мислиш дека си скапоцен и само ти можиш да делиш титули со ниска вредност? Епа јас чув женски глас од тие М2 што ти ги понижуваш, кој вреди барем дупло повеќе од Билето, најсексито нешто и Јана заедно!
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не го фатив овој дел со препукувањето и пораката, ама не е во ред. Самиот тоа им го кажа, сега си ги гази зборовите.
Инаку Кико, Хихо или како и да е - редно беше.
Иако ќе повторам, НИКОЈ не ми се допаѓаше вечерва, вакво траскање од земја не сум видела кај никој. Светскиве ѕвезди не се трескаат до волку.

--- надополнето ---

Не го фатив овој дел со препукувањето и пораката, ама не е во ред. Самиот тоа им го кажа, сега си ги гази зборовите.
Инаку Кико, Хихо или како и да е - редно беше.
Иако ќе повторам, НИКОЈ не ми се допаѓаше вечерва, вакво траскање од земја не сум видела кај никој. Светскиве ѕвезди не се трескаат до волку.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom