Македонска фудбалска репрезентација

А

Анноун

Гостин
Конечно Фазли :vozbud: Го купија Реал Мадрид дури сега .
 
Член од
28 април 2009
Мислења
748
Поени од реакции
506
Сега кога му тргна нека му ја мислат противниците :P
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.214
Поени од реакции
16.161
Требаше да примат 6 комада за да почнат да даваат голови?
Тешка работа еј, мразам шо ќе кажам ама ми мириса на тешка местенка нек си јебе матер.
Кај се кадарни нашиве у гости толку голови да даваат.
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Требаше да примат 6 комада за да почнат да даваат голови?
Тешка работа еј, мразам шо ќе кажам ама ми мириса на тешка местенка нек си јебе матер.
Кај се кадарни нашиве у гости толку голови да даваат.
Ја гледаше утакмицава? Преку к*р со тие местенки више..
 
Член од
30 септември 2011
Мислења
2.713
Поени од реакции
2.599
Danska-Makedonija 6:5
Realno mozevme ubedlivo da zagubime
najrealno mozese nereseno da zavrsi
a i realno mozevme da si pobedime..
se na se mashala golovi...
 

M.O.P.

Niggaz were born to kill
Член од
27 јануари 2012
Мислења
1.435
Поени од реакции
1.302
Фала Македонија секогаш се грижиш за мене уплатив 1 сингл си фанав
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.877
Поени од реакции
7.313
Абе кај е она детено Столе што потпиша за Удинезе. Ова дрвото на голот не се трпи...
До кога треба да ви кажувам на сите поединечно бре луѓе?Не си ги имаат платено последните рати за да играат,затоа седат на клупа.Мора редовност.Глеаш како Фазли си е редовен и си млати се живо и диво?
Сите треба да се угледате на него !
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
добар е овој хасани , само што го дрибла цел терен и не му текнуе да подаде на крај :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom