Македонска фудбалска репрезентација

Член од
30 септември 2011
Мислења
2.713
Поени од реакции
2.599
Sega Hasani imase dobra prilika za gol..
 

Volta

Џонтра Волта
Член од
5 јуни 2012
Мислења
89
Поени од реакции
82
Сеа може и нерешено да извадат пак да останат без пораз. Којзнае како ја наместиле, крајот не им се гледа :pos:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
право време е трајковски да влага
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
3.674
Поени од реакции
4.205
Пресврт правиме брејк уште малце ајдеее :D
 
Член од
30 септември 2011
Мислења
2.713
Поени од реакции
2.599
znaci mozelo golovi da se davaat 6:5 :icon_mrgr:
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.008
Поени од реакции
7.720
ајдееее можиме :D
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.801
Поени од реакции
15.862
Исклучив на полувреме и испаднав од дома, сеа влегувам и си викам сигурно е едно 8-1... коа тие да ти се уозбилиле :D :eek:

6-5:pos:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
AJDE AJDEEEEE :D so ne gi pcuete sea :D
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
3.674
Поени од реакции
4.205
Толкуу е ги скршивме психички ајде можеме да им тртнеме уште 2 гола за 5 мин.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom