Македонска фудбалска репрезентација

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
5.545
Поени од реакции
11.371
Ставајте бе слики Видари, не можам јас моментално ама утре 5гб фото ќе аплоадирам.

Манчини јакиот тренер според Стек Панучи.
Не е Манчини слаб, Боби е јак :icon_mrgr:
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
23.349
Поени од реакции
67.484
ШВАХАХААХАХАХЈНШАТАЈГЕР
Прегледај го приврзокот 326365
У уста да ти ја ебам Ивановиќ ја на тебе.

Италија јаките според Мондонико Конте, Ширеа Делпиеро, Џонтра Мандорлини, урко Ѕоф, Лупхол Манчини, Ватрен Балардини, Маркез Скамака, Хм Хм Морфео, Клипческо Флаки, Курајбер Инзаги, Марли Алегри, Горилаз Киелини, Чекич Бучи, Ники Гвидолин итн итн.

ИДЕМОООООО БРЕЕЕЕЕ, ИХИХИХИХИИХИХТАЛИЈА, ДВЕ СП ПО РЕД У АУТ ХААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХАХА
Боље мајка да ни опцуеше... :unsure:
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.032
Поени од реакции
5.665
Каква Италијанка им се деси у 92ра минута, што би рекле старите со свој камен по глава.

Аце Трајковски, секоја чест за шутот, драчевска техничка што се учи само у Дупките кај Бецко, не се фаќаше ова.

И за крај да го поздравам и да го пофалам господинот Благоја Милевски звани Боби, дечкото покрај тоа што искина со тактиката, искина и покрај аут линијата со стилот, Талијаните фрлени во очај од тоа спортско одело и кондур-патика. Се гледа дека ја посетил Скопската чаршија пред да се упатат за Италија. Џорџо Армани кој?

И за крај:

Пица 0 - 1 Ајвар и сирење.

:oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
Еее колку си болен ти само. И деца разбудив и све од смеење. Сеа да си дојдеш на успивање и читање Биби и Боби по 30 пути една иста приказна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom