Македонска фудбалска репрезентација

Член од
19 март 2013
Мислења
1.272
Поени од реакции
881
Шестмесечен пост по фамозната победа над Германија , ти ебам и победа и све!
Сеа нека се молат на Романија , мада не очекувам 6 бода од Ерменија и Исланд.
 

Riken

...
Член од
9 декември 2008
Мислења
9.334
Поени од реакции
18.217
Лахоз е крив што сме очајни бе :pos:
Нека си најдат тренер шо ќе извади максимум од овие играчи оти денес бевме беда, од игра па се до измените.
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
2.491
Поени од реакции
4.776
Мрме е сер Алекс Фергунсон за господинов на клупа, Барди го вади Ашкоски го става :tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:, Јаховиќ тие што го баравте повеќе не гледајте фудбал, не ви треба и така појма немате.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
1.860
Поени од реакции
2.399
Шестмесечен пост по фамозната победа над Германија , ти ебам и победа и све!
Сеа нека се молат на Романија , мада не очекувам 6 бода од Ерменија и Исланд.
За што да се молат? Точно 0 шанси имаме за 2 место после прокоцкани 3 натпревари по ред.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.790
Поени од реакции
8.600
Фудбал со одење, 2 дена да играа гол немаше да падне. Ќелавана лејка од Ѓорче стигна тренер да биде ние сакаме Свецко Првенство
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
8.816
Поени од реакции
6.821
Tоа е, ни тупнаа селектор мистер X. Имаш негативен резултат у 91ва и он прави измена да дозадржи време. Муфљуз проклет у уста да го ебам!!!
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.659
Поени од реакции
1.332
Немаме ни шпиц ниту пак кој да му даде шпицот.Сите гледаат само пред нос нафрлувања ужасни тоа е
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
726
Поени од реакции
925
Тоа е тимот. Очајни млади фудбалери со уште поочајна клупа. :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom