Македонска фудбалска репрезентација

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.565
Поени од реакции
32.342
Денес ни Скопје лета хелихоптер со знаме ОДИМЕ НА ЕВРОПСКО :oeoeoe:
Автоматски споено мислење:

Сепак авион бил :)
 
Последно уредено:
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.550
Поени од реакции
6.209
Види го шупаков кај се боде.
Отворив да видам коментари под последната слика на Пандев и гледаш бодрење од Ѓорѓиев легендата одбојкарска, Нестор, Бобан Николов, Марио Ѓуровски и последен шупакот недораснат.

А бе плаче за внимание, плаче. :(
20210612_130710.jpg
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
35.387
Поени од реакции
54.654

u sure bro?
Автоматски споено мислење:

Види го шупаков кај се боде.
Отворив да видам коментари под последната слика на Пандев и гледаш бодрење од Ѓорѓиев легендата одбојкарска, Нестор, Бобан Николов, Марио Ѓуровски и последен шупакот недораснат.

А бе плаче за внимание, плаче. :(
Прегледај го приврзокот 298146
e кој е тој?
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.550
Поени од реакции
6.209

u sure bro?
Автоматски споено мислење:


e кој е тој?
Еден палјачо што се филма дека е пејач. :D
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.990
Поени од реакции
5.815

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.149
Поени од реакции
22.595
Префрлајте се со коментари во темата што е отворена за групата во која што играме.
Да не испадне на две места да коментираме. :D
 
Член од
6 мај 2021
Мислења
351
Поени од реакции
655
 
Член од
1 април 2018
Мислења
1.190
Поени од реакции
2.015

Kajgana Shop

На врв Bottom