Македонска фудбалска репрезентација

Член од
28 март 2015
Мислења
4.538
Поени од реакции
9.173
Овој Тотре што е по националност, чудно презиме ми е?
 
Член од
19 август 2017
Мислења
70
Поени од реакции
150
Клавајте стримови
 
Член од
12 март 2009
Мислења
15.379
Поени од реакции
10.109
чудно, пак рипна 1 на обложување, да не има откази и кај Ерменија ??
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
39.877
Поени од реакции
78.284
чудно, пак рипна 1 на обложување, да не има откази и кај Ерменија ??
Доцниш изгледа пар саати, имаат неколку коронаши.

Не верувам дека ќе изгубиме ептен им е смешан и тимов на Ерменциве
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
1.711
Поени од реакции
2.244
Трајковски заалужува боље клуб.
Или у најмала рака да биде стартер. Секоја чест за момакот.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
32.408
Поени од реакции
79.462
Трајковски заалужува боље клуб.
Или у најмала рака да биде стартер. Секоја чест за момакот.
Пичку матер, неозбилно копито што нејќе озбилно да тренира, затоа и не игра во Мајорка.
 
На врв Bottom