Македонска танчерска надеж

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.125
Поени од реакции
1.872
Навидум обичен човек кого го мачат секојдневните проблеми, роб на традиционалните навики, никогаш ослободен од она што го чека.Меѓутоа тој откри една необична моќ.Секогаш кога ќе забележи дека се спрема митинг тој се претвара во Dancer-man. (Lame)
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.498
Поени од реакции
5.225
Како се вика песната ако знае некој нека пише :icon_mrgr:
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.362
Поени од реакции
31.303
Уште не научивте дека се снима во landscape наместо во portrait мод со мобилен? :)
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.125
Поени од реакции
1.872
Уште не научивте дека се снима во landscape наместо во portrait мод со мобилен? :)
Снимано е во landscape ама телефонот го држев хоризонтално па сликата беше извртена кога ја префрлив и морав после во WMM да ја ротирам.
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.362
Поени од реакции
31.303
Снимано е во landscape ама телефонот го држев хоризонтално па сликата беше извртена кога ја префрлив и морав после во WMM да ја ротирам.
Друже, стварно не сфаќам како може да излезе вака сликата ако е снимано во landscape (хоризонтално), кога се гледа дека е вертикална положбата... :)
Нема везе, добро е видеото, чоекот е закон, само тоа ми беше забелешката :)
 

Итар Пејо

Слободен Радикал
Член од
10 октомври 2011
Мислења
690
Поени од реакции
610
Што апчиња се најал типов??
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.890
Поени од реакции
2.481
митинзи се држат, избори се ближат, на политичариве пот од гз им излегува, тензии растат, а човеков.....


цар :cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom