Македонска одбојкарска репрезентација-мажи

Член од
16 мај 2010
Мислења
4.454
Поени од реакции
1.984
Член од
10 октомври 2011
Мислења
2.901
Поени од реакции
2.931
Мислам дека има, ма да белата некако појќе ми се свиѓа.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.711
Поени од реакции
69.788
Дресовите On point.... потсеќаат на фудбалериве малце ама ми се свиѓаат, црвено-жолта варијанта имаме ?
Да, ваљда ќе играме во тие дресови после
 
Член од
1 март 2010
Мислења
5.276
Поени од реакции
8.021
Дресовиве дно, за разлика од финските.

Супер почеток засега.
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.095
Поени од реакции
648
Добро играат да не кажам одлично... Но она Македонското си го имаме... Не играме до крај... Се надевам уште на победа само да не паднат психички сега
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
78.082
Поени од реакции
164.620
На врв Bottom