Маица за кошарка

Член од
8 април 2014
Мислења
155
Поени од реакции
19
Здраво !
Дали можеби некој има купено од Nike Pro Combat производите?
Би сакал да купам маица но од Македонија да биде,па сакав да прашам дали има некој купено,од каде и колку пари и нормално дали е добар производот !!
Фала,и доколку не и е овде местото на темава преместете ја :)
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Здраво !
Дали можеби некој има купено од Nike Pro Combat производите?
Би сакал да купам маица но од Македонија да биде,па сакав да прашам дали има некој купено,од каде и колку пари и нормално дали е добар производот !!
Фала,и доколку не и е овде местото на темава преместете ја :)
Одличен тие производот, моеш да земеш и адидас, цена од 1200 до 2500 спорт вижн СЦМ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom