Мажи во хулахопки

Член од
13 август 2008
Мислења
814
Поени од реакции
100
Нова модна линија кај мажите, носење на машки хулахопки!!!
извор: Exclusive
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
Само изворот што ќе го прочиташ и ќе сватиш дека не е тоа МАШКА мода, туку СУРУШ мода. Не фала, си носам јас чарап 3 за 100
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.530
Поени од реакции
2.195
што има врска!
Рајан гигс кј му проаѓаше повредата, излезе пред цел свет со хулахопки!:)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
15.863
Поени од реакции
7.542
Носам хулахопки од овие дебеливе место ѕиври, ама не заради мода оти ми студи.А и сигурно овие од Exlusive не мислат на такви.Еј замисли да облечам такви хулахопки место тренерки.Залепени за мене ова машкоста напред има сета да ми се оцртува :pos2:.Сепак не би облекол.
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
885
Па добро де почнаа да се депилираат машките, почнаа да се шминкаат и нормално е што почнаа хулахопки да носат :icon_lol:

Веќе ништо не ме чуди. :)

Eве фотки како то изгледа :pos:дури и шаренки има :pos:

фамилијарно пакување


Дури и не се приметува дека се носи, слободно може на шорцеви да си носите

:pos::pos::pos:


И за крај да кажам само дека не треба да се срамите да носите.
И онака вашиот суперхерој носи хулахопки па никој не му се смее:pipi:


:):):):):):)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
Многу фегетси е, и башка ќе треба да изгледаме ко Адријан шо се Гаџа на Евровиза шо излезе со тие хулахопчињата
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.181
Поени од реакции
3.070
Некои работи е добро да останат за понежниот пол :(

( soooooo gay looking :S )
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
12.418
Поени од реакции
20.045
Aбе видете вака сеа,во суштина нема некоја разлика од хулахопка до ѕивра,намената им е иста,дизајнот различен.Со тоа што овие изгледаат пре пре пре онака ептееенн буљашки и попрво би идел гол на студов него да ги турам на мене.
Иначе јас си фурам од оние белине класика ѕиври(многу се мангупски) или пижами :pipi: и прекрасно ми е.
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
166
Пизду матер ебате педерана пу :nesvest: ја не носам холахопки, машки :pov:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.680
Хм... Па ова ви е одраз на демократија. Кој што сака си прави.


Така според горенаведеното правило, кој што сака нека прави, ама јас хулахопки не клавам незнам колку нека се модерни. Се знае на што треба да личи маж, кратко истрижан без големи бради и нормално облечен да личи на човек.

Обетки, хулахопки, штикли, долги коси и бради и незнам уште што ке им текне, никогаш не би носел.

Едит: Има разлика меѓу хулахопка и ѕивра... Ѕиврата се носи под пантолони, да не ти студи, а не како моден детаљ за на кратки пантолони :)
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
Aбе видете вака сеа,во суштина нема некоја разлика од хулахопка до ѕивра,намената им е иста,дизајнот различен.Со тоа што овие изгледаат пре пре пре онака ептееенн буљашки и попрво би идел гол на студов него да ги турам на мене.
Иначе јас си фурам од оние белине класика ѕиври(многу се мангупски) или пижами :pipi: и прекрасно ми е.
абе и јас носам под фармерки машки хулахопки или ѕиври зависи...
ама да ги покажам во јавност нема шанса :pos: :pos:
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.513
Поени од реакции
45
И за крај да кажам само дека не треба да се срамите да носите.
И онака вашиот суперхерој носи хулахопки па никој не му се смее:pipi:


:):):):):):)
сеа ќе испадне и мода
носење на вешот преку целата облека
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.181
Поени од реакции
3.070
Хм... Па ова ви е одраз на демократија. Кој што сака си прави.


Така според горенаведеното правило, кој што сака нека прави, ама јас хулахопки не клавам незнам колку нека се модерни. Се знае на што треба да личи маж, кратко истрижан без големи бради и нормално облечен да личи на човек.

Обетки, хулахопки, штикли, долги коси и бради и незнам уште што ке им текне, никогаш не би носел.

Едит: Има разлика меѓу хулахопка и ѕивра... Ѕиврата се носи под пантолони, да не ти студи, а не како моден детаљ за на кратки пантолони :)
Друга битна разлика

Зиврите напред имаат дупка ( знаете за што :) ) а хулахопките немаат :jaj:
 
На врв Bottom