МОЗОЧЕН УДАР-ПРВА МАКЕДОНСКА DRAGONFLIGHT ЗАЕДНИЦА

Член од
7 декември 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
МОЗОЧЕН УДАР Е ПРВАТА МАКЕДОНСКА ЗАЕДНИЦА ЗА РАЈДАЊЕ ВО DRAGONFLIGHT ЕКСПАНЗИЈАТА. НАШИТЕ ЦЕЛИ СЕ РАИД ПРОГРЕС И ДОБРА ЗАБАВА. ВО МОМЕНТОВ СМЕ 20 ЧЛЕНОВИ И ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СИТЕ КЛАСИ И УЛОГИ. СИТЕ СТЕ ДОБРЕДОЈДЕНИ.

ЛИНК ДО ЗАЕДНИЦАТА- https://www.worldofwarcraft.com/invite/zWEzWawcV2k?region=EU&faction=Horde

ВО ЗАЕДНИЦАТА МОЖЕ ДА СЕ ПРИЈАВАТ СИТЕ БЕЗРАЗЛИКА ДАЛИ СЕ ХОРДА ИЛИ АЛИЈАНСА!

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ МОЖЕ ДА МЕ ДОДАДЕТЕ НА BATTLE NET - ELMADDNESS#2468
 

Kajgana Shop

На врв Bottom