"Луксузно" бебе за $100,000

Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Кој знае дали ги испорачуваат со штркот :icon_lol:
Не со штрк, сега се посовремени. Со DHL ги испорачуваат. :)

..абе супер когај јас би го креирала детето свое..да ми биде какво сакам..но сепак не би го нарпавила тоа ...би оставила да ми биде само желба...заш природно си а е природно ...барем така јас си сметам..и плус да дадам 100 илјади евра..мало морген тука..хих:pipi:
Епа за тоа си постои Sims, еве сега и тројче ќе излези. :)
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Природно си е природно. Се на се си мислам дека Америте ке напраат некоја војска без чуства со помош на Генетскиот инжинеринг, нешто слично како што се обидувале да направат Русите после втората светска војна.
 

Demon_Lord

May the force be with you!
Член од
11 септември 2008
Мислења
428
Поени од реакции
9
Од вакви работи господ да чува... Тоа веќе нема да биде човек туку креација на науката.. како мобилен или компјутер :nesum:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Да, да да. Епа тогаш ајде да поништиме се што постигнал човекот на полето на медицината, па просечниот животен век да ни е 40 години. Или уште подобро, да умираме од еден обичен грип.

Дај не зафркавајте, какви американци, какви војски. Не е ова Холивуд, ова е реалноста.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom