Луис СиКеј - еден од генијалците на денешницата

Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
11 години од ова интервју тајм флај со фаст
Ова ми е омилено интервју од Луи незнам ама хемијата која е меѓу двајцата е совршена /
Го имам гледано доволно пати и секој пат кога ги гледам очите,мимиките,насмевките генереално нивниот лик начинот како е се тоа подредено.За пример 1:27-Погледнете ја девојката импресионирана таа низ целото интервју е таква насмеана,доволно добар слушател и не е само еден од оние површни поставувачи на прашања колку да го исполнат времето туку и професионалец не е ни чудо што доле има купишта коментари за самото интервју и како се поврзани уживам во коментарите апсолутно.
2:00 -Луи кога кажува за човекот кој седи до него во авион и кога интернетот се изгасил и всушност дека никого немало до него-Погодок и морам повторно да ја потенцирам девојката 2:44 isn't that cute
И да за природата на Луи 1:38 :love:
Супер интервју читајте подоле коментари несакав да го упропастам овој пост со нечив коментар ама се ролав као џоинт морав да го споделам:pos:


a single white female1 year ago
What is her name?
REPLY
11

a single white female
1 year ago
Molly Stephey
REPLY
14

a single white female
1 year ago
Thanks bro.
REPLY
12

Keys
1 year ago
Never seen something so sad in my whole life
REPLY
49





 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
дали го гледавте новиот стендап што протече пред месец дена. иако сеуште не му е исполиран настапот ама беше еден од најдобрите во последниве години. Брутален и црн хумор и класичен Луи хумор.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom