Луди жени..лудиииии

Член од
3 септември 2022
Мислења
134
Поени од реакции
360
Кој добар дел од тие што коментираат?Мене лично ме заболе к**от да изгледам помладо..не ми е тоа приоритет,нема среќа ни благосостојба во душата ни во овие интервенции кои ги спомнуваш дека некои ги прават..душата calling S.O.S
Ти си многу cool и духовен.
 

Лаик

Романтичар
Член од
4 август 2018
Мислења
1.428
Поени од реакции
3.133
секој човек е различен, ако некоја ја направи посреќна и посамоуверена да има малку поголеми бузи од природните, зашто да не, секој со своето.

сакале да признаете или не, физичкиот изглед е битен и пресуден за многу работи во денешниов свет, затоа и ги разбирам тие кои што (умерено) си ги зголемуваат бузите, облините, прават липосукции, елиминираат гинекомастија по пат на пластична операција и слично.

не треба да се осудува, но треба да си спремен за осуди од страна на општеството при претерување.
Ја лично гледам да направам некои интервенции од внатрешна страна и да го задоволам "апетитот"/душата а надворешноста е маска со која одиш/се соочуваш секојдневно во овој маскенбал наречен живот/цивилизација...
 
Член од
3 септември 2022
Мислења
134
Поени од реакции
360
Ја лично гледам да направам некои интервенции од внатрешна страна и да го задоволам "апетитот"/душата а надворешноста е маска со која одиш/се соочуваш секојдневно во овој маскенбал наречен живот/цивилизација...
Абе остај ги овие материјалистите, ти завидуваат дека си многу духовен.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.753
Поени од реакции
9.558
Ја лично гледам да направам некои интервенции од внатрешна страна и да го задоволам "апетитот"/душата а надворешноста е маска со која одиш/се соочуваш секојдневно во овој маскенбал наречен живот/цивилизација...
Tvoite intervencii se mnogu poteski od alpliciranjeto na botoks i fileri....mozebi zatoa brojkata na plasticni intervencii raste se poveke od den na den.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.291
Поени од реакции
45.801
Вреќи пари истураат за на крај да личат една на друга. Цели индустрии се изградија на смислено набиено комплекси, несигурност и вродената завист.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.128
Поени од реакции
2.767
Вреќи пари истураат за на крај да личат една на друга. Цели индустрии се изградија на смислено набиено комплекси, несигурност и вродената завист.
Aбе сега модерната естетска и пластична хирургија дотолку е напредна што од било кој човек можат двојник да направат...

Можат да направат двојник и од тебе и од мене...
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.291
Поени од реакции
45.801
Aбе сега модерната естетска и пластична хирургија дотолку е напредна што од било кој човек можат двојник да направат...

Можат да направат двојник и од тебе и од мене...
Од тебе не мора.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom