Ловци

Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.663
Поени од реакции
213
Nesto procitav malce ama nedovolno imalo promocija na plostad kupilo mvr nekolku koli koi ke se koristat po patistava niz mk kako lovci neli na tie sto brzo vozat krsat pravila bla bla. pa aj nekoj ako znae povekje neka pishe. pa i da znaeme od sto koli da se pazime
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Ќе се дознае брзо кои се пресретнувачите или ловци како ти што ги викаш. Во Хрватска одамна има такви возила и се знае точно која марка се која боја и која регистарска ознака :smir:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Македонија не купува коли... Македонија прима донации :)

Ако не беше Америка да донира 300 крајслери и ден денес ќе се возеа Југовците, 101 и Лада Нива полициска.
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
На ТВ видов дека се работи за сребрени голф IV...не беше обележано возилото,ама маркерите им дречат внатре...Глупи џандари :)
-Инаку функцијата е проста:минеш лимит,те слика нивното возило,и дома чекај си казна и слика од престапот:smir:

Македонија не купува коли... Македонија прима донации :)

Ако не беше Америка да донира 300 крајслери и ден денес ќе се возеа Југовците, 101 и Лада Нива полициска.
Џиш,крајслерите се купени со кредит,не се донирани...
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.663
Поени од реакции
213
golfovi ja vidov uste pred 3 meseci na partizanska. prepoznatlivi bea po toa sto samo zadnata sofersajbna e zatemneta ama stvarno temna epten za da ne se gleda taa glupata tabla stop policija
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Голф 4-ка сребрена видов денес без таблици без ништо и внатре беа 4-ца џандари :pos2:
 
Член од
24 август 2009
Мислења
535
Поени од реакции
72
Samo da go gorat narodov breeej... ccc :nerv::nerv::nerv:
 

TurboCharger

КарамбатА
Член од
17 јули 2009
Мислења
398
Поени од реакции
14
овие ловциве само за сликање ли ќе бидат? ако се за тоа поарно камери да се стават
 

ScArFaCe_K4

Кретенски username, знам.
Член од
29 јануари 2007
Мислења
344
Поени од реакции
16
Многу рано се снабдуваат со голф 4-ки, уше малце 7-ца ќе излезе шо се вика.
 
Член од
16 септември 2008
Мислења
323
Поени од реакции
3
Па одат по редослед секоја генерација на ГОЛФ треба да ја возат до сега возеа 1 2 и 3 сега и нешто ''поново''
 

ScArFaCe_K4

Кретенски username, знам.
Член од
29 јануари 2007
Мислења
344
Поени од реакции
16
Ако зимаш ловци земи ко итаљанциве шо имаат ламборџини :)
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Ќе има глупости по патиштава...
Ќе се курчат, ќе си ги загрозуваат животите...ај нивните и така и така ама и нашите...
Тешко да се најде некој шофер како што треба, но и да има мозок...
 

ScArFaCe_K4

Кретенски username, знам.
Член од
29 јануари 2007
Мислења
344
Поени од реакции
16
Ама кога гледаш од друга страна пак, ко што вика Струмикс, подобро излага ако земат послаби/стари машини зошо ако земат некои диви машини со 400 коња ќе биде лом по автопат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom