Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Дечки кажете некоја теретана Автокоманда, Маџари, Ченто. Да не биде скапа оти не сум про, одам да се испукам само.
Оваа во капитол ја затворија, а баш ми одговараше со цена.
Како е затворена Капитол? Мислам дека само привремено заради реновирање, иако некако долго оди тоа.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Како е затворена Капитол? Мислам дека само привремено заради реновирање, иако некако долго оди тоа.
Пишува дека реновираат, ама вистината е дека немаат платено кирија и капитол им ги зема машините. Што како ќе биде не знам.
Автоматски споено мислење:

Автокоманда остана само една теретана и еден Кросфит, ФИД се вика во пензионерски зградата, 1200ден месечно или 3 месеци за 3000денари унапред ако ги платиш 3те. Има во Маџари само не знам како се вика, на главната улица на Благоја Стефковски и мислам дека е поефтина од оваа во Автокоманда.
Оваа во Маџари кај киното? Пишува дека дуќанот се издава, не знам дали се преместени или затвориле?
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Пишува дека реновираат, ама вистината е дека немаат платено кирија и капитол им ги зема машините. Што како ќе биде не знам.
Автоматски споено мислење:


Оваа во Маџари кај киното? Пишува дека дуќанот се издава, не знам дали се преместени или затвориле?
Progressive Gym мислам се вика.
Инаку Боби и Флекс во Автокоманда така си ја затвори, демек реновира, јас имав уплатено уште месец и пол и ми пропадна уплатата, некои членови одеа до Капитол таму ги пушташе со истата претплата.
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.055
Поени од реакции
1.603
Истата фора ја направи и во Автокоманда, го користеше просторот не плаќаше кирија и сметки додека не го избркаа, па се префрли во Капитол и ете иста превара...значи она типичен македонски бизнисмен, заеби што можеш повеќе.
Progresiv Gym е на главната Благоја Стевковски после маџари во Хиподром. Таа карши киното не работи 5 години.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Wow. Толку време така да бричиш народ е за честитки.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Сепак овој пат станувало збор за реновирање, стави газдата пред неколку часови на стори дека повторно е отворен.
kapitol.jpg
 
Член од
22 септември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
1
Nov sum vo Skopje, moze li nekoj predlog za teretana vo blizina na Amerikan koledz 1200 do max 1500 den? Znam deka ima vo kulite na Dzevahir no ne mi odgovara cenata.
 
Член од
11 август 2017
Мислења
395
Поени од реакции
328
Бил некој во Профитнес? дали е добра теретана? слушнав дека навечер имало премногу гужва, вака денски добро
 
Член од
25 септември 2016
Мислења
827
Поени од реакции
1.031
Како одат месечните членарини низ Битола за мажи и жени (по можност да не се прескапи)...
 
Член од
8 март 2018
Мислења
8
Поени од реакции
1
Дечки, знаете колку е чланарина во стронг теретанава шо е?
 
Член од
18 септември 2012
Мислења
71
Поени од реакции
6
Здраво луѓе,барам теретана во близина на плоштад сто работи во текот на целиот ден
 
Член од
10 јуни 2013
Мислења
176
Поени од реакции
232
Здраво дечки, ме интересира една информација во врска со цените во теретаната Терминатор во Ново Лисиче, и какви се условите, има ли простор, многу гужва или не?
Фала ви многу :)
 
Член од
24 март 2012
Мислења
137
Поени од реакции
119
Здраво.
За вежбање во аеродром/центар
Почетник сум и не ми требаат некој теретани што се wow
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Аеродром најефтини ти се Капитол и ТЦ Бисер (и двете имаат акции скоро секој месец, пример 3 месеци за 2000 денари), троа подобри Терминатор и Атлета, а повисока класа Синерџи и Јане Сандански.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom