Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Како е моментално во Атанасовски ?
Знае некој?
Знам дека барем 15 луѓе од таму ги глеам кај Тоше во Гладијатор. Мислам дека го избегаваат Атанасовски ради тоа што не вложува во справи, а може и ради гужвата, највеќе од Пелагонија.
 
Член од
25 септември 2016
Мислења
827
Поени од реакции
1.031
Знам дека барем 15 луѓе од таму ги глеам кај Тоше во Гладијатор. Мислам дека го избегаваат Атанасовски ради тоа што не вложува во справи, а може и ради гужвата, највеќе од Пелагонија.
Или по она за што плаќаат, а што добиваат...
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Знам дека барем 15 луѓе од таму ги глеам кај Тоше во Гладијатор. Мислам дека го избегаваат Атанасовски ради тоа што не вложува во справи, а може и ради гужвата, највеќе од Пелагонија.
Значи пак има гужви овој период.
:/
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Неам идено 4 месеци али претпоставувам дека е исто, сепак во Пелагонија има 800 студенти :) 100 да идат, доволно е
и јас немам одено подолго време, не бев во МКД.
и затоа си викам дали да идам или не.
иам едно локално маалско теретанче ама па таму ми е 1000рка а нема многу справи а нема гужви воопшто
Атанасовски има +/- справи ама врие народ, особено овој период
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
и јас немам одено подолго време, не бев во МКД.
и затоа си викам дали да идам или не.
иам едно локално маалско теретанче ама па таму ми е 1000рка а нема многу справи а нема гужви воопшто
Атанасовски има +/- справи ама врие народ, особено овој период
Кое локално теретанче, карши Веро?
Јас идам во Гладијатор, таман е.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Иде некој во The Strongest во К.Вода? Каква е, има добри услови?
 

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
849
Поени од реакции
568
Дечки, теретана во Центар негде до 1200? Овие од Кисела вода ми се најблиску а?
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.035
Поени од реакции
12.892
Дечки, теретана во Центар негде до 1200? Овие од Кисела вода ми се најблиску а?
Види Фит кај Универзална, имаше попуст пред некое време, а регуларна цена им е 1500, со попустот некаде тука 1200 му доаѓаше. Добро е опремена, ја фалат, само гужва после ручек што е нормално во секоја теретана. За таа цена има доста помали што се, само неколку справи што имаат, па во зависност што бараш. Во Карпош имаш нешто поголем избор на теретани отколку во Центар, зборам за делот во Карпош што е блиску до Центар, од рузвелтова до СЦМ.
 

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
849
Поени од реакции
568
Види Фит кај Универзална, имаше попуст пред некое време, а регуларна цена им е 1500, со попустот некаде тука 1200 му доаѓаше. Добро е опремена, ја фалат, само гужва после ручек што е нормално во секоја теретана. За таа цена има доста помали што се, само неколку справи што имаат, па во зависност што бараш. Во Карпош имаш нешто поголем избор на теретани отколку во Центар, зборам за делот во Карпош што е блиску до Центар, од рузвелтова до СЦМ.
Фала ти, ќе разгледам ама пак ми се далеку, барам нешто поблиску
 
Член од
6 март 2019
Мислења
389
Поени од реакции
589
Здраво. Ми треба препорака за теретана (се од центар накај Сити мол одговара). Јас сум почетник, ми треба помош со справи за почеток. Сакам да качам килажа и ми треба некој што ќе знае добар совет да ми даде. Често сум втора смена на работа така најверојатно од сабајле ќе одам во теретана. Нешто што отвара пред 12 и што има туш кабини за да можам од таму директно на работа да одам би било ИДЕАЛНО. Ако има такво нешто во Скопје, колку и да се плаќа ми одговара
 

Kajgana Shop

На врв Bottom