Лижење на јајца

Член од
7 март 2009
Мислења
1.127
Поени од реакции
788
Ок бе и на суво, шо знам јас, немам муда.
Ми заличи тука на геј-трол кој се уфрли во стрејт тема и сега ги тролаш хетеросексуалците ,не знам со 100% сигурност дали си жена или маж,тоа е проблемот :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.748
Ми заличи тука на геј-трол кој се уфрли во стрејт тема и сега ги тролаш хетеросексуалците ,не знам со 100% сигурност дали си жена или маж,тоа е проблемот :)
Хмммм, чек да се видам, кхм, женско ќе да сум, плус ијам сведоци;)
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.807
Поени од реакции
15.728
Само тазе бричени:P
тоа е најтешка работа, имав другар што му правеа операција на тестис, хидрокела ли што не се сеќавам, кажуваше сопругата дома го средила пред операција... ама тогаш немаше фини тримери, едино со браун машинка за бричење ако го напраила, со жилет :eek: шанси нема...
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.748
тоа е најтешка работа, имав другар што му правеа операција на тестис, хидрокела ли што не се сеќавам, кажуваше сопругата дома го средила пред операција... ама тогаш немаше фини тримери, едино со браун машинка за бричење ако го напраила, со жилет :eek: шанси нема...
Абе па не се лижат бушави ебаго.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.897
Поени од реакции
84.269
Мене лично ми е огромен turn off кога ги лижам јајцата на девојката, ама јбг сега, си платил, ќе лижеш, што да праиш
 
Член од
26 јули 2021
Мислења
46
Поени од реакции
133
Јас баш уживам додека го правам тоа. Интересно е,чувството ми е убаво кога знам дека ужива. Би рекла дека е неизоставен дел од blowjob . Секако,треба да е среден и да одржува хигиена,да нема влакна ако сака во уста да ги ставам,бидејќи во спротивно не би се осмелила. :pipi:
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Јас баш уживам додека го правам тоа. Интересно е,чувството ми е убаво кога знам дека ужива. Би рекла дека е неизоставен дел од blowjob . Секако,треба да е среден и да одржува хигиена,да нема влакна ако сака во уста да ги ставам,бидејќи во спротивно не би се осмелила. :pipi:
Ок, ќе го избричам, ама длаката на градите, на рацете и нозете не ја бричам, за да ми остане машкоста
 
Член од
3 септември 2020
Мислења
295
Поени од реакции
1.207
Јас баш уживам додека го правам тоа. Интересно е,чувството ми е убаво кога знам дека ужива. Би рекла дека е неизоставен дел од blowjob . Секако,треба да е среден и да одржува хигиена,да нема влакна ако сака во уста да ги ставам,бидејќи во спротивно не би се осмелила. :pipi:
Ајде,од сабајле сум станат рано,сум дал све од мене доле,како огледало сум
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Ocekuvam vo narednite 24 casa eden clen bar da go smeni svojot profil-imeto ili akaunt go vikate vo novo napredno ime lesno pretpoznatlivo za site vo naredniot period-Jajcata na @Magelan
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
710
Поени од реакции
1.522
Обожавам да ми ги лижат,оргазмот е многу јак после тоа.
Обожавам исто путка да лижам.Многу сакам да ја задоволам женката,тоа ми е приоритет во сексот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom