Лижење на јајца

Член од
24 мај 2021
Мислења
27
Поени од реакции
57
Ја отворив оваа тема за за да ги прашам дамите. Дали за време на сексуалната предигра ве возбудува да му ги лижете и шмукате јајцата на партнерот?
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.413
Поени од реакции
4.237
Ligma balls. Sugondese nuts. Ајде следен
 
Член од
2 август 2017
Мислења
261
Поени од реакции
361
Ќе ја замолам машката популација да се воздржи од непотребни коментари, бидејќи темава е отворена стриктно за женската популација.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ја отворив оваа тема за за да ги прашам дамите. Дали за време на сексуалната предигра ве возбудува да му ги лижете и шмукате јајцата на партнерот?
Toa e tezok grev sinko. Zaboravi go. Odi nadvor i napravi nekoe dobro. Daj mu 100 den na cigance, kupi mu jadenje i sl.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.594
Поени од реакции
11.470
Претпоставувам дека се мисли на лапање/шмукање мадиња. Лижење нема драж освен ако не станува збор за некаков фетиш на посуптилно ниво, освен ако креаторот на темата е малку срамежлив што е сосема ок.

И секако, многу мали се шансите жена да ужива во актот, обично го прават ради ,,услуга" т.е. да им го истераат фетишот на мажот.
Автоматски споено мислење:

Јас обожувам да му плукнам на јајца пред да почнам со лижење, не бива на суво.
Бива.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
Претпоставувам дека се мисли на лапање/шмукање мадиња. Лижење нема драж освен ако не станува збор за некаков фетиш на посуптилно ниво, освен ако креаторот на темата е малку срамежлив што е сосема ок.

И секако, многу мали се шансите жена да ужива во актот, обично го прават ради ,,услуга" т.е. да им го истераат фетишот на мажот.
Автоматски споено мислење:


Бива.
Ок бе и на суво, шо знам јас, немам муда.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Koja si znaj, si znaj :toe:.
I zavidlivosta e grev sinko.
И секако, многу мали се шансите жена да ужива во актот, обично го прават ради ,,услуга" т.е. да им го истераат фетишот на мажот.
Автоматски споено мислење:


Бива.
Ocigledno ne uziva so tvoite jajca. Vo slucajot @Луси e srekjna, a ti si ljubomoren na libeto i nejzino.
I ljubomorata e grev sine. Odi do najbliskata crkva i iskupi se.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.753
Ја отворив оваа тема за за да ги прашам дамите. Дали за време на сексуалната предигра ве возбудува да му ги лижете и шмукате јајцата на партнерот?
Овие тројца ќе ти објаснат најдобро:
@Stefan-kobe, @Scirea, @Syn
 
Член од
24 мај 2021
Мислења
27
Поени од реакции
57
Овие тројца ќе ти објаснат најдобро:
@Stefan-kobe, @Scirea, @Syn
Фала многу, ама јас барам мислење од жени, а не од мажи, а што се однесува за хомосексуалците сигурно има повеќе теми за нив на форумов. Значи не ме интересира машко мислење ме интересира женското мислење.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.503
Поени од реакции
9.408
Фала многу, ама јас барам мислење од жени, а не од мажи, а што се однесува за хомосексуалците сигурно има повеќе теми за нив на форумов. Значи не ме интересира машко мислење ме интересира женското мислење.
Само тазе бричени:P
 
Член од
24 мај 2021
Мислења
27
Поени од реакции
57
Pa za zal ti ja otfrli @Луси kako stara krpa, a taa ti se ponudi najsrdeno da ti pomogne so soveti. A druga kako nea jok tuka. Sega ti preostanuvaat samo onie trojca gore. :toe:
Таман работа не ја отфрлив Луси, напротив и стиснав лајк на нејзиното искуство и она баш убаво си кажа и секое женско мислење го прифаќам за добронамерно и прифатливо, додека пак машките мислења ги сметам за зезања само и не ги прифаќам за сериозни.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom