Лига на шампиони 2014/2015

Статус
Затворена за нови мислења.

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.433
Поени од реакции
68.568
Сигурно од догодина ќе ги плаќаат ЕХФ да не ги праќаат у Скопје, не им се иде тука после лани двапати го сиснаа против Вардар и Металург и годинава дај боже. :D
Не го сиснаа од нас :icon_mrgr:

Многу брзаат, одбрана врска немаат, а во напад малце им се заспани шутерите. Мислам дека годинава сигурно влагаат во фајнл фор на крај :icon_mrgr:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Ете го Станиќ кој не бранел 5 месеци. :нинџ:

Сеуште не знаат кај тераат ПСЖ, не знам како уште го трпат тренеров. Одбранава им е смешна, Миркуловски сам го оставаат у средина. :D

Металург има огромна шанса да победи, само треба да заводат и да диктираат темпо. Едино здивување на некој поединец кај ПСЖ може да им створи проблеми, пошто тимски се на ниво на Ловќен.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.433
Поени од реакции
68.568
Не знам што ве нервира толку Хансен, сериозно не ми е јасно :D
Да не се палите дека е против Металург денес, али и против Вардар кога не памтам нешто особено да ме нервирал :icon_mrgr:
Не е некое лигле па да нервира, а не е ни некој којзнае колкав провокатор, има многу поголеми провокатори, прљави играчи и глумци секако.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Не го сиснаа од нас :icon_mrgr:

Многу брзаат, одбрана врска немаат, а во напад малце им се заспани шутерите. Мислам дека годинава сигурно влагаат во фајнл фор на крај :icon_mrgr:
Овие фаворити? Металург им прај проблеми без некој јак шутер бек. Не викам дека не можат до фајнл фор, ама ако не им се погоди ждрепката пак ќе го сиснат. Кил и Вешпрем ФТВ.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не знам што ве нервира толку Хансен, сериозно не ми е јасно :D
Да не се палите дека е против Металург денес, али и против Вардар кога не памтам нешто особено да ме нервирал :icon_mrgr:
Не е некое лигле па да нервира, а не е ни некој којзнае колкав провокатор, има многу поголеми провокатори, прљави играчи и глумци секако.
чисти фрустрации дека не решета :D линков од Инвејдер е топ, препорака
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom