Лига на Шампиони 2016/17

Ќе ИДЕ ли Вардар у Келн бе пеер?


  • Вкупно гласачи
    61
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.149
Поени од реакции
57.604
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Една прееска на стримот коментира "Среќна сум што сум Македонка. Браво за кошаркарите."Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom