Лига на Шампиони 2016/17

Ќе ИДЕ ли Вардар у Келн бе пеер?


  • Вкупно гласачи
    61
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Ејјј може не е место ова да го пишам ама најврв ми се овие луѓево што кога Македонија или Вардар играат ракомет, или па баскет кога газевме, среде инфаркт утакмици фатиле постираат на фб, хороскоп, Деспасито, word porn секакви глупости луѓеее дајтее бе малце адреналин во тоа животот!!!!!!!
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.027
Поени од реакции
36.189
А овие дегените цел ден фустани рекламираат и труби свират сликата кристал беше , сега најде да ебава и да сецка ти ебам радиодифузните педери.
 
M

MD_

Гостин
Почнаа судииве поклони да делат, кај видоа прекршок врз Карабатич кога бевме играч помалце само они си знаат :cenzura:
 
C

Castiel

Гостин
Само смирено и полека нема потреба од паника.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Колку пелени сменаја овие коментаториве се да му ебам,копуците 10 пати свршија на псг.Финале да гледаш на муте,бем ти ....
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Само концентрацијата да им остане на ниво, нервите нека не им се трошат
 
Член од
4 јуни 2015
Мислења
239
Поени од реакции
221
Сега за сега добро ни оди, само јако да продолжиме во второ полувреме, да остане тесен резултатот па на крај што биде ќе видиме...

П.С: Знае ли некој како се вика песната која оди во позадина ?
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.255
Поени од реакции
5.036
Реакцијата на навивачката на трибина по голот на Дибиров - завртаљката, како да сврши Дибиров во неа :pos::pos::pos:

П.С. Борозан брату, со колку ја мана km/h ја мана бе ? По по по ова 120км/h одеше :cuc:

Ги гази Вардар, добива 1 место !
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.027
Поени од реакции
36.189
ЦЕЛ МРТ ДА СЕ ЗАПАЛИ ДА ТИ ЕБАМ ЦИГАНШТУРСКАТА ТЕЛЕВИЗИЈА ДА ТИ ЕБАМ КУРВИ
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.745
Поени од реакции
2.207
И оваа шо го прават судиите нема смисла. Пичка ви матер
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.654
Поени од реакции
14.506
Алооооооо кој му кур бизнис со Кањелас бе, пушти го Игор малку лев бек алооо
 
Член од
4 март 2017
Мислења
2.082
Поени од реакции
5.667
Тајмаут бре Раул, тајмаут! Никаква идеја во напад, се форсира без потреба од месечината се гледа!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom