Лига на Шампиони 2016/17

Ќе ИДЕ ли Вардар у Келн бе пеер?


  • Вкупно гласачи
    61
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.043
Поени од реакции
84.628
Мора да падне и ПСЖ све им ибам на "арапите", едвај 1/4 финале пројдоа, денеска исто тесно тепаа.....реално поголем притисок имаат ПСЖ од нас, малце да се игра смирено и ќе паднат!

АЈДЕ БРЕЕЕЕ! :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.871
Поени од реакции
83.919
Гледавме сите на МТВ, дајте сеа некој линк да видам оние од Арена како коментирале последните секунди
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.043
Поени од реакции
84.628
И да, играч како Кире се раѓа еднаш на 100 години во Македонија. На прсти на една рака се бројат играчи како него во цел свет. Капа доле, да се надеаме дека барем приближно нешто на него ќе добиеме во иднина..
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.897
Поени од реакции
11.514
И тоа пазете, Вардар направија милион грешки...утре тие мора да се сведат на минимум.
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.025
Поени од реакции
7.746
Вечерва ќе запеам и ќе замолам Дај ми сила Господе за нова победа! Ајде силно да захрми, напред Македонијаа, нека чукаат тапани, напред Македонија, мојта земја, Боже, благослови јааааа


:oeoeoe:
не ја мешај каролина со вардар мори


Честито победа дечки, најмило ми е за оригиналните вардарови навивачи шо од срце секогаш го бодреле клубот.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.780
Поени од реакции
13.112
Нека организираат авиони за утре мајката нивна
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Е да уште нешто забораив. А македонските играчи кај се? Срамота.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom