Ливадари и ливадарки

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.107
Поени од реакции
37.069
Секако дека децата на Шварценегер ќе кукат за пичка.

По едно шише путкин сок можат да пијат на ден ако го собираат од топ моделите и спонзорушите шо се по нив.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.268
Поени од реакции
10.958
овие кај мене што ги гледам се рани триести или касни дваесети. На фб имам можеби едно 7-8 такви пара што правеа свадби а немаат деца. Дали кариеризмот преовладува пред основање фамилија или едноставно станале алергични луѓево на принова. Не ми делува ко да се јаловици, не се дотолку стари.
Ти имаш ли деца и колку години си ако не е тајна?
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
767
Поени од реакции
1.938
Секако дека децата на Шварценегер ќе кукат за пичка.

По едно шише путкин сок можат да пијат на ден ако го собираат од топ моделите и спонзорушите шо се по нив.
Ovaj desno nema da kuka za picka ami za duboki bitni temi kako " gi ispushtivme lugjeto, ne ragjaat zenite "
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.287
Поени од реакции
16.763
I ovaa e Normalna?
Ostarev ama ne nauchiv shto e normalno, Zhalen jas!
Читај меѓу редови. Да бил амбициозен (ќешарац да има/Богат) и да не и праел притисок (Да си шара малата по желба)

тоа шо изгледа како Ѕвончица од Петар Пан е друг муабет.
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.858
Поени од реакции
10.605
Togas i na pafnatata da i dajme medal, taa ja prosiri i nadgradi temata :(
За неа малинка само.

Од инает го смена името на темата.
Автоматски споено мислење:

Го нема одамна на форумов да го читнам, се надевам зафатен е, да не фатил југ..
Кај и да е, нека му е добро само.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.768
Поени од реакции
36.463
Screenshot 06-09-2024 21.23.06.png

...улично и задомено т.е заминистерствено кученце, дали тоа ја прави екс Минстерката за одбрана ливадарка, оти го чува(ла) во кабинетот?

Screenshot 06-09-2024 21.23.51.png

...погледот секогаш покажува повеќе од зборови, уште малку ќе го бакне, носе со носе зближени! :D
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.502
Поени од реакции
7.024
Прегледај го приврзокот 420913

...улично и задомено т.е заминистерствено кученце, дали тоа ја прави екс Минстерката за одбрана ливадарка, оти го чува(ла) во кабинетот?

Прегледај го приврзокот 420914

...погледот секогаш покажува повеќе од зборови, уште малку ќе го бакне, носе со носе зближени! :D
Kutro kuche shto si vika!
"Shto i e na Milfarava , uh samo da muzham da ja zdupam!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom