Летување во Грција

Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Дечки,за летување во Грчка,која агенција ви е најдобра/препорачувате?
Шузнам, за Грција чуму ти е агенција?
Пали патиките и во сопствена режија, нормално исконтактирај пред одење за сместување, по интернет и толку.
Ако сепак си за комплет аранжман:D, по правило поголемите агенции се посигурен избор.Макар што во Мк све ти е исто.......
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
135
Поени од реакции
21
За 4-5 дена одмор негде на краците предлог? Нешто доста поефтино но и да има бар малку ноќен живот.
 
B

Beck's

Гостин
Kako e Kassandra vremeto u Juni(afitos, kalithea), moze da se ide na odmor?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.538
Поени од реакции
747
Kako e Kassandra vremeto u Juni(afitos, kalithea), moze da se ide na odmor?


Sent from my iPhone using Tapatalk
На местата што ги имаш спомнато би требало да е во ред. Гледај да одиш на таа страна каде што се Калитеа, Пефкохори, Полихроно, Ханиоти, Паљури. Не би ти препорачал на страната што гледа кон отворено море, има повеќе ветер и поладно е морето (Сивири, Фурка, Посиди).
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Kako e Kassandra vremeto u Juni(afitos, kalithea), moze da se ide na odmor?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Кој Јуни, не е исто 5 и 25 ти!
Вчера и во Периа под Солун се бањаа луѓе. Од 10 натаму е Ок, до тогаш зависи од тоа колку топли денови има по ред.
 
B

Beck's

Гостин
Кој Јуни, не е исто 5 и 25 ти!
Вчера и во Периа под Солун се бањаа луѓе. Од 10 натаму е Ок, до тогаш зависи од тоа колку топли денови има по ред.
Jasno, jas od 8-15 Juni planiram zdravje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Минатата година температурите во овој период и во јуни беа повисоки и погодено за одмор. Оваа во јуни гледам 23-26 степени и најава за невреме.
Не знам колку ти одговра таа температура, за прошетка е убаво, ама за бањање не. Ризикот е твој.
 
B

Beck's

Гостин
Минатата година температурите во овој период и во јуни беа повисоки и погодено за одмор. Оваа во јуни гледам 23-26 степени и најава за невреме.
Не знам колку ти одговра таа температура, за прошетка е убаво, ама за бањање не. Ризикот е твој.
Rezervirav veke taka da se nadevam ke mi se pogodi :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Некој со искуство од Јерисос?
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.055
Поени од реакции
1.603
како да најдам сместување на 8ми септември викендот, преку Booking многу високи ми изгледаат цените?
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
како да најдам сместување на 8ми септември викендот, преку Booking многу високи ми изгледаат цените?


 
Член од
3 март 2010
Мислења
633
Поени од реакции
359
Со коронистите Шо прајме, лето 2020 сам дома 3
 

Kajgana Shop

На врв Bottom