Летување во Грција

Член од
18 јануари 2018
Мислења
319
Поени од реакции
215
Grcive ni go zacukaa, ime ni smenija, ne mrazat kako narod, a vie uste im go polnite dzepot im im oite na odmor, izvinete na izrazov, epten ebana nacija ste vie sto ste bile i sto seuste im odite na odmor na najgolemiov neprijatel na drzavava
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
784
Поени од реакции
964
Абе луѓе од другата страна на светот доаѓаат во грција и за тоа трошат илијадници долари/евра за да си пливкаат на најубавите плажи, ние сме привилигирани да ни се на 200км и истото може да си го допуштиме за 500евра(и помалце) и ти сеа ми коментираш како сме можеле.?!!?!?!
 
На врв Bottom