Летување во Грција

Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.761
Поени од реакции
2.678
Дечки,за летување во Грчка,која агенција ви е најдобра/препорачувате?
Шузнам, за Грција чуму ти е агенција?
Пали патиките и во сопствена режија, нормално исконтактирај пред одење за сместување, по интернет и толку.
Ако сепак си за комплет аранжман:D, по правило поголемите агенции се посигурен избор.Макар што во Мк све ти е исто.......
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
118
Поени од реакции
22
За 4-5 дена одмор негде на краците предлог? Нешто доста поефтино но и да има бар малку ноќен живот.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11.625
Поени од реакции
9.271
Kako e Kassandra vremeto u Juni(afitos, kalithea), moze da se ide na odmor?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.402
Поени од реакции
591
Kako e Kassandra vremeto u Juni(afitos, kalithea), moze da se ide na odmor?


Sent from my iPhone using Tapatalk
На местата што ги имаш спомнато би требало да е во ред. Гледај да одиш на таа страна каде што се Калитеа, Пефкохори, Полихроно, Ханиоти, Паљури. Не би ти препорачал на страната што гледа кон отворено море, има повеќе ветер и поладно е морето (Сивири, Фурка, Посиди).
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.761
Поени од реакции
2.678
Kako e Kassandra vremeto u Juni(afitos, kalithea), moze da se ide na odmor?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Кој Јуни, не е исто 5 и 25 ти!
Вчера и во Периа под Солун се бањаа луѓе. Од 10 натаму е Ок, до тогаш зависи од тоа колку топли денови има по ред.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11.625
Поени од реакции
9.271
Кој Јуни, не е исто 5 и 25 ти!
Вчера и во Периа под Солун се бањаа луѓе. Од 10 натаму е Ок, до тогаш зависи од тоа колку топли денови има по ред.
Jasno, jas od 8-15 Juni planiram zdravje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.070
Поени од реакции
38.037
Минатата година температурите во овој период и во јуни беа повисоки и погодено за одмор. Оваа во јуни гледам 23-26 степени и најава за невреме.
Не знам колку ти одговра таа температура, за прошетка е убаво, ама за бањање не. Ризикот е твој.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11.625
Поени од реакции
9.271
Минатата година температурите во овој период и во јуни беа повисоки и погодено за одмор. Оваа во јуни гледам 23-26 степени и најава за невреме.
Не знам колку ти одговра таа температура, за прошетка е убаво, ама за бањање не. Ризикот е твој.
Rezervirav veke taka da se nadevam ke mi se pogodi :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.390
Поени од реакции
2.815
Некој со искуство од Јерисос?
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
781
Поени од реакции
950
како да најдам сместување на 8ми септември викендот, преку Booking многу високи ми изгледаат цените?
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
3.569
Поени од реакции
7.162
како да најдам сместување на 8ми септември викендот, преку Booking многу високи ми изгледаат цените?


 
Член од
3 март 2010
Мислења
651
Поени од реакции
318
Со коронистите Шо прајме, лето 2020 сам дома 3
 
На врв Bottom