Кучиња скитници

Ваше мислење:


  • Вкупно гласачи
    593
Член од
21 април 2006
Мислења
7.626
Поени од реакции
4.567
Кај може да се земе нешто вакво?

Овде

Шиткаат несекојдневни ствари во таа продавница...
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
21.637
Поени од реакции
34.883
Овде

Шиткаат несекојдневни ствари во таа продавница...
ова е MT-651 модел, изгледав неколку видеа на јутуб и не изгледа како да прави нешто.
 
Член од
21 април 2006
Мислења
7.626
Поени од реакции
4.567
ова е MT-651 модел, изгледав неколку видеа на јутуб и не изгледа како да прави нешто.
Искрено појма неам дали делува или не , апаратот од странава го запамтив од една девојка од Тетово шо го купила се пофали на фб пред некој месец дека имало ефект .. е сеа дали е фејк реклама или вистина .. :toe:
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.436
Поени од реакции
2.201
Има вакви на Алиекспрес. Јас имам едно такво и функционира.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.067
Поени од реакции
7.103
Улични кучиња воопшто не треба да постојат. Ако немаат луѓето соодветни услови за чување куче не значи дека треба да го пуштат кучето надвор да се скита низ градот.

Пак ќе пишам јас се плашам од улични кучиња бидејќи се големи како мечки. Особено страв ми е кога ќе ги видам група чопор сите на едно место.

Ме имаше бркано еднаш улично куче, среќа избегав. Многу се берат покрај контејнери.

Во Тетово навечер го шетаат цел град и беснеат по луѓе а наутро се мирни и спијат. Сум слушнал дека преку ден им даваат нешто за да ги смират и спијат кучињата. Колку е точно тоа не знам.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.411
Поени од реакции
6.708
Nekoj neka gi resi idiotskive kucinja aman ili dajte mi puska ja ke gi roknam!
Со пушка ќе те видат, ќе те пријават и за џабе ќе го кркаш.
Купи отров, расфрлај го околу контејнерите. Деца околу контејнери не си играат, а кучињата баш таму се хранат.
 
Член од
29 септември 2015
Мислења
226
Поени од реакции
283
Со пушка ќе те видат, ќе те пријават и за џабе ќе го кркаш.
Купи отров, расфрлај го околу контејнерите. Деца околу контејнери не си играат, а кучињата баш таму се хранат.
Со цел памет ова го пишуваш?
Знаеш ли како може да одговараш за ова?
 

Major Tom

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.247
Поени од реакции
8.290
Со пушка ќе те видат, ќе те пријават и за џабе ќе го кркаш.
Купи отров, расфрлај го околу контејнерите. Деца околу контејнери не си играат, а кучињата баш таму се хранат.
Ама прво на Бафра дај му, а после и ти напиј се од него.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
16.952
Поени од реакции
8.883
Првин на психијатар да одиш. Ако немаш пари пиши ми јас ќе го финансирам прегледот.
Што погрешно пиша членката за да ти се дрзнеш и ја праќаш да оди на психијатар?
Ај ти истрти се со гол задник пред контејнер и чекај да дојде глутница на кучиња и не мрдај ...штом се правиш толку мангуп.:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom