Кучиња (грижа, општи дискусии)

Член од
12 јули 2011
Мислења
769
Поени од реакции
337
Naletal na gnezdo, ne mora da znaci deka ne stiti. Ne mozes ds gi sprecis da ne setaat po nego. Neka mu ja kaiskata, samo mozes da pojacas so ampula
Лани што ја носеше каишката , заборавив кој бренд беше , цело лето нема каде не шеташе и не закачи ни болва ни крлеж . Оваа година немаше од истите , па земав друга , ама некако не е исто ефикасна … Ставивме и ампула сабајлево , па ќе видиме …
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
3.267
Поени од реакции
14.711
Здраво, дали познавате некој што чува кучиња на неколку дена, а да не треба да платам како да ја праќам 7 дена у Кушадаси all-inclusive?

Се работи за женка Малиноа година ипол стара, стерлизирана.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.182
Поени од реакции
3.069
Здраво, дали познавате некој што чува кучиња на неколку дена, а да не треба да платам како да ја праќам 7 дена у Кушадаси all-inclusive?

Се работи за женка Малиноа година ипол стара, стерлизирана.
Мислам дека најефтино што се наоѓа во МК (Скопје) беше 15€ од ден, што и не е така скапо да бидеме реални.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom