Курс по руски јазик!

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
383
Druze, moze li sega da se upisam. I koga i kako se casovite?
Друже веќе е почнат курсот и веќе идеме напред. Три часа се одржани. Доколку сакаш да се вклучиш ако сакаш може прво да ти одржам приватни часови за да го одржам текот. И таман кога ќе стигнеме до материјалот до кадешто се дечкиве може да продолжиш у група!
Ако си заинтересиран пиши ми приватна порака.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
383
Здраво форумџии. Редовно да ве известам за уписите по руски јазик во „ХЕРЦ“. Уписите се во тек. Доколку има некој заинтересиран, нека пише. Цената месечно е 1200 денари.
Па, повелете :)
 

vlatko_95

Чоек
Член од
26 септември 2008
Мислења
260
Поени од реакции
66
Здраво форумџии. Редовно да ве известам за уписите по руски јазик во „ХЕРЦ“. Уписите се во тек. Доколку има некој заинтересиран, нека пише. Цената месечно е 1200 денари.
Па, повелете :)
Кога ќе има пак уписи? :D
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.216
Поени од реакции
9.009
Има ли кај да се учи руски во Скопјево ? :icon_mrgr:
Лингвафан гледав имаат два пати неделно ама не ми одговара ни локацијата ни терминот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom