Курви во скопје ?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
@Црноризец Храбар Изгледала во 2013 според видеото.. ваљда си имаат сега други шеми. Како и да е оправдувам така по клубови да има , на кој му смета ова ? .. зар е подобро по улиците да барат муштерии ?
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.294
Поени од реакции
5.853
@Црноризец Храбар Изгледала во 2013 според видеото.. ваљда си имаат сега други шеми. Како и да е оправдувам така по клубови да има , на кој му смета ова ? .. зар е подобро по улиците да барат муштерии ?
Тоа ми беше целта, да кажам дека ова е подобро. Иначе уште го има ова во Тетово, Велешта и др. места на западна МК. П.С. Пишува, Акциска Контрола а гледаме тотално апсење... Ова е акциска контрола https://youtu.be/Pf0rh-jhpXU
 

Clementine

Dreamer
Член од
19 август 2018
Мислења
36
Поени од реакции
50
Па вака сакам да ми каже некој од вас доколу е запознаен со ова каде може да се најдат женски курви во скопјево и колку коштаат доколку знае некој.. освен тие кај МТВ.
Фала однапред.[/quite]
Не ни треба да се мачиш многу да одгатнуваш:kezec:[DOUBLEPOST=1540864563][/DOUBLEPOST]
Штом си стигнал до дереџе да бараш к.рви на форум, болје :drk: него да бараш к.рви многу поефтина варијанта, ем ке штедиш на пари ем на време.
Абе друже ако така најарно мајка му да му испече една Американска пита и така топличка и сочна да ја опне нАли а?:drk:[DOUBLEPOST=1540864740][/DOUBLEPOST]
јас сум по жените повеќе извини ама рангелова сакам да го зашмука еднаш јако
А неа ке ја начекаш у MaxMara i др.курци-палци бутици со бренд гадероба. Не је она ефтина роба ко Ивончче-бомбонче не ти се продава она за 500евричи веш.За шмукање има скупо да платиш:чда:
Ама како и да е јака е ,се приметуе дечко со укуС:tapp:
 
Последно уредено од модератор:
Член од
7 март 2009
Мислења
1.127
Поени од реакции
788
:pos:




Не биди злобен, што им фали на тие кај МТВ?
Сите имаат трипер,а некои и сида,здравје им фали,хехе
Автоматски споено мислење:

У Скопје имаш елитна проституција од сељанки.
А кој се оригинал скопјанки? Дебар-маало знаеш ли зошто се вика така? Затоа што е формирано од дебарчани,тие од Њујорк дошле или од село-градот Дебар?
Не се занесувајте дека сте некои којзнае какви градски ликови кога не сте,90% од вас скопјани имаат селско потекло,јас имам тетка во Скопје која потекнува ие родена во планинско село па денес живее волуксузна куќа на 4 спрата на 500 метра од Влада,да не редам сега тука и други примери! Знае некој освен мене и нејзините роднини дека таа е родена во Планинско село и нејзините родители биле селани со стока,крави,овци и слично? Да ја види некоја зеленика како тебе ќе каже-Еве прекрасна стара скопјанка и госпожа,од стари скопски семејства,хаха
Не биди ограничен-а во умот
 
Последно уредено:

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.717
Поени од реакции
1.469
Еве во Тетово како изгледа шемата. Од Мтв level up.
Овој клуб не работи едно година и фазла дена. Навистина подискретно е курва него швалерка и убав е насловот на темата а не само се млати празна слама.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.294
Поени од реакции
5.853
Навистина подискретно е курва него швалерка и убав е насловот на темата а не само се млати празна слама.
Во ред за првата реченица, а ова цитираново каква врска има со моето мислење не знам, не сфаќам.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.720
Поени од реакции
2.478
Сите имаат трипер,а некои и сида,здравје им фали,хехе
Автоматски споено мислење:


А кој се оригинал скопјанки? Дебар-маало знаеш ли зошто се вика така? Затоа што е формирано од дебарчани,тие од Њујорк дошле или од село-градот Дебар?
Не се занесувајте дека сте некои којзнае какви градски ликови кога не сте,90% од вас скопјани имаат селско потекло,јас имам тетка во Скопје која потекнува ие родена во планинско село па денес живее волуксузна куќа на 4 спрата на 500 метра од Влада,да не редам сега тука и други примери! Знае некој освен мене и нејзините роднини дека таа е родена во Планинско село и нејзините родители биле селани со стока,крави,овци и слично? Да ја види некоја зеленика како тебе ќе каже-Еве прекрасна стара скопјанка и госпожа,од стари скопски семејства,хаха
Не биди ограничен-а во умот
Уау, од планина до луксузна куќа на четири спрата само преку проституција? Импресивно за тетка ти...
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
117
Поени од реакции
10
Некој ако знае некое курвиче од штип нека пише во порака . фала
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom