Купувам Google Ads Користени Акаунти

Член од
7 мај 2012
Мислења
23
Поени од реакции
11
Купувам користени Goole Ads (Adwords) акаунти. Се разбира ќе ми треба некој тест период додека да стартува акаунтот и малку поддржка од ваша страна доколку работи за нашата цел. Вашата картичка од која сте плаќале ќе се острани и ние ќе додадеме наша.

Цена од 200-400 еур во зависност од стартоста на акаунтот, колку има потрошено во него и степенот на искористеност.

Пишете ми за повеќе детали.
 
На врв Bottom