Фејсбук акаунти/страници (купувам)

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Има еден будала женски профили човече ја мислев дека се реални по 2000 пријатели има на нив, шефот негов ми кажа дека се лажни човече, ама не ги продава изгледа.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
За која намена ти се акаунтите? Јас имам 5-6 шо ги користев за видео игрици. Може да размислам за продавање, али не по таа смешна цена, и најбитно е морам тачно да знам за која намена би биле?
 
Член од
24 март 2012
Мислења
632
Поени од реакции
681
За која намена ти се акаунтите? Јас имам 5-6 шо ги користев за видео игрици. Може да размислам за продавање, али не по таа смешна цена, и најбитно е морам тачно да знам за која намена би биле?
400 денари смешна цена за еден ФБ акаунт? :eek:
 
Член од
24 март 2012
Мислења
632
Поени од реакции
681
Ако ти е смешна шо не си отвореш сам акаунти?
Ти погоре рече дека не би ги продал за таа смешна цена (300-400денари) затоа те цитирам и те прашувам дали мислиш дека 400 денари е смешна сума за еден акаунт? Незнам што не бев јасен.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ти погоре рече дека не би ги продал за таа смешна цена (300-400денари) затоа те цитирам и те прашувам дали мислиш дека 400 денари е смешна сума за еден акаунт? Незнам што не бев јасен.
Па коа ќе земеш у обзир дека секоја активност на итернет остава траги, се знае секој акаунт од која ип адреса е направен тогај незнам која цена уопште би ме заинтересирала. А јас ако не мислев дека е смешно немаше ни да пишам така :) Туку ти не кажа за каква намена ти се?
 
Член од
24 март 2012
Мислења
632
Поени од реакции
681
Па коа ќе земеш у обзир дека секоја активност на итернет остава траги, се знае секој акаунт од која ип адреса е направен тогај незнам која цена уопште би ме заинтересирала. А јас ако не мислев дека е смешно немаше ни да пишам така :) Туку ти не кажа за каква намена ти се?
Друже си ме помешал, не купувам јас акаунти.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Да бе, друг бил. Ама ти ме умеша со чудење оти 400 ден е смешна цена, па помислив дека си ти тај. И уште поубаво шо неси, кој ке се замара со глупости :)
 

Schtrawzenigger

and the Baltic Fleet
Член од
9 јули 2013
Мислења
672
Поени од реакции
2.323
Да бе, друг бил. Ама ти ме умеша со чудење оти 400 ден е смешна цена, па помислив дека си ти тај. И уште поубаво шо неси, кој ке се замара со глупости :)
Ако имаш барем 10 акаунти, ја би ти дал по 20 евра за секој.
 

Schtrawzenigger

and the Baltic Fleet
Член од
9 јули 2013
Мислења
672
Поени од реакции
2.323
Чо бе праете со тие ФБ акаунти? Каква е намената?
Не можам да ти ја кажам намената. Ако ти ја кажам, нема да ми ги продадеш мене него ти ќе го направиш тоа што ја сакам да го направам. Едноставно, бизнис.
 
Член од
24 март 2012
Мислења
632
Поени од реакции
681
Не можам да ти ја кажам намената. Ако ти ја кажам, нема да ми ги продадеш мене него ти ќе го направиш тоа што ја сакам да го направам. Едноставно, бизнис.
Дај бе не заебавај 20 евра да даваш по фб акаунт, прати ми ПП ќе ти пратам најмалце 10 панели/сајтови/контакти каде што можеш да купиш HQ PVA акаунти за многу по-пристојна цена.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Дај бе не заебавај 20 евра да даваш по фб акаунт, прати ми ПП ќе ти пратам најмалце 10 панели/сајтови/контакти каде што можеш да купиш HQ PVA акаунти за многу по-пристојна цена.
Ај не ми расипувај бизнисо! :) Ебате, македонска работа, љубоморна, затоа не не бива :)[DOUBLEPOST=1443327674][/DOUBLEPOST]
Не можам да ти ја кажам намената. Ако ти ја кажам, нема да ми ги продадеш мене него ти ќе го направиш тоа што ја сакам да го направам. Едноставно, бизнис.
Нема шанса да заработувам на превара. Едноставно не ми у принцип без разлика на цена. Али сепак треба да знам за каква намена би се употребувале мојте акаунти? Пиши у ПП.
 

Schtrawzenigger

and the Baltic Fleet
Член од
9 јули 2013
Мислења
672
Поени од реакции
2.323
Ај не ми расипувај бизнисо! :) Ебате, македонска работа, љубоморна, затоа не не бива :)
Абе мене ми требаат акаунти со пријатели од Македонија, барем 90%. И од тие, барем 70% да бидат пички. Така да предлогот на wizzy не ми врши работи, уживај.
 
М

мојќен

Гостин
Некој спомна фб акаунти :)
Повеле на акаунти постари од 3-4 години и ги имам 40,пишете ПП заинтересирани
 

Kajgana Shop

На врв Bottom