Купувам Facebook фан страница

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Имам потреба да купам, или да платам на некој што има фан страна со Македонци со бројка поголема од 80 000, дневно по 5-6 статии да се пишуваат на истата.
Доколку познавате некој или пак имате, пишите ми приватна порака, да се договориме колку пари што како :)
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ти ја преместив темата, во погрешен под-форум си ја отворил.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Порано тука се плаќаше и ти објавуваа статии, пробај си ја среќата.
КЛИК
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Страници со 100к фанови ги шиткаат за 1000 евра. Оваа што ја спомна Бомбастичен дрогирач најверојатно е во сопственост на Филип Петровски, не знам дали наплаќаат за објави.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.283
Поени од реакции
58.238
На фан страните има опција да испратиш порака.
Испрати на овие поголемиве, па види каков одговор ќе добиеш.

Ако не си многу по нив, пиши ми ПП, ќе ти пратам неколку што знам со над 100к фанови :)
 
Член од
9 март 2013
Мислења
171
Поени од реакции
212
Пред да платиш за објава, убаво провери колкава активност има страната... Сите фанови може да се нереални. Гледај ги постовите кои претходно биле објавени.. Следи колку луѓе лајкнале, шернале итн.. Good luck.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Толку ли од цел форум нема некој член што има и продава фан страна: )

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Член од
9 март 2013
Мислења
171
Поени од реакции
212
Толку ли од цел форум нема некој член што има и продава фан страна: )

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
А да кажиш, во што категорија би спаѓала страната што сакаш да ја купиш?

Кажи ми детални информации во ПП.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
А да кажиш, во што категорија би спаѓала страната што сакаш да ја купиш?

Кажи ми детални информации во ПП.

Било која категорија, понудите се што имате, јас ќе одберам и се договараме одма :)
 

ivop

Актив
Член од
15 декември 2012
Мислења
72
Поени од реакции
49
Онака ме интересира колку пари би вредела групава со 52,7К членови

1692382265346.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom