Купувам EN-EL3e батерија

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Kupuvam EN-EL3e оригинална Nikon батерија !
тел 070 282 515
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.626
Поени од реакции
2.728
Ехееј веќе никаде не можеш да најдеш бидејќи е застарен модел и за мене ми треба слично такво да најдам за канон и никаде нека освен ебај .
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.660
Поени од реакции
268
Има еден на реклама5 продава батерии за апарати, видете он да не може да најде
 

Kajgana Shop

На врв Bottom