Купувам тело Canon 6D

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.226
Поени од реакции
16.671
Купувам тело од Canon 6D да не е чкрапан по свадби и да нема повеќе од 50-55 откинувања :)
 
Член од
28 мај 2010
Мислења
201
Поени од реакции
25
Купувам тело од Canon 6D да не е чкрапан по свадби и да нема повеќе од 50-55 откинувања :)
Што се мачиш на старо бе ... секој ќе ти каже ... дека не е ....

Оди си странство 3 месеца... напрај си парички тамо 1000 евра како 100 евра се... си земеш на ново некое јако...

:)
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.226
Поени од реакции
16.671
Што се мачиш на старо бе ... секој ќе ти каже ... дека не е ....

Оди си странство 3 месеца... напрај си парички тамо 1000 евра како 100 евра се... си земеш на ново некое јако...

:)
Да можев не би барал ни јас :) Странство гледам 1000е е телото и можи поефтино да се најди со black friday али зборам за не балкански земји :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom